Parakstīts līgums par dabaszinātņu mācību centra būvniecību

Dobeles novada pašvaldības īstenotā projekta "Dobeles novada vispārējās izglītības iestāžu mācību vides uzlabošana" ietvaros 15. jūnijā tika  parakstīts būvdarbu līgums par dabaszinātņu mācību centra būvniecību. Centrā ķīmiju, bioloģiju, fiziku un matemātiku apgūs Dobeles Valsts ģimnāzijas un 1. vidusskolas skolēni.

Līgumu, klātesot arī Dobeles Valsts ģimnāzijas direktorei Inesei Didžei un 1. vidusskolas direktora pienākumu izpildītājam Egilam Reinšmitam, parakstīja Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns un SIA "Būvfirma Vītols" valdes loceklis Juris Vītols. Mācību centru paredzēts uzbūvēt 15 mēnešu laikā -  līdz 2019. gada septembrim. Objekts taps ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansiālu atbalstu.

Andrejs Spridzāns norādīja, ka centra būvniecība ir nepieciešama, lai uzlabotu dabaszinību mācību vidi ģimnāzijas skolotājiem un skolēniem, vienlaikus radot jaunas iespējas arī 1. vidusskolai izglītības procesa attīstīšanā. Līdz ar centra izbūvi tiks arī labiekārtota un jaunu, pievilcīgāku veidolu iegūs abu izglītības iestāžu apkārtējā vide. Domes priekšsēdētājs aicināja visus sadarboties konstruktīvi un ar sapratni, lai gan būvdarbi ritētu, kā plānots, gan tiktu ievēroti  visi drošības noteikumi un nebūtu traucēts mācību process, jo būvniecība noritēs vienlaicīgi ar skolu ikdienas darbu mācību gada laikā.

Juris Vītols pateicās par uzticību, kāda ir izrādīta viņa firmai, un atzinās, ka centra būvniecība viņam personīgi ir saviļņojošs notikums, jo šajā skolā Juris Vītols ir mācījies no 1. līdz 11. klasei un ir tās absolvents. Būvfirmas vadītājs atzina, ka būve ir sarežģīts objekts, taču firmai pieredze ir, jo šis centrs būs jau ceturtais, ko būvēs "Vītols". Tādi ir jau uzcelti Bauskā, Jelgavā, Liepājā.

Pēc dokumentu parakstīšanas Juris Vītols sarunā ar ģimnāzijas direktori Inesi Didži informēja, ka būvfirma darbus sāks drīz pēc Līgo svētkiem.

Sagatavoja laborante Sarmīte Šmite

Autores foto

Līgumu paraksta Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns un SIA "Būvfirma Vītols" valdes loceklis Juris Vītols.

Pēc līguma parakstīšanas ar ģimnāzijas direktori Inesi Didži tika pārrunāts būvdarbu sākums.

Jautājumi, komentāri par rakstu
 

ZIŅAS sadaļā Sadarbība