Konkurss "Juvenes Translatores"

Konkursa "Juvenes Translatores" uzvarētāja Vineta Pilāte

Apsveicam!
Saņemta ziņa no Eiropas komisijas  tulkošanas ģenerāldirektorāta Briselē: "Priecājamies paziņot, ka konkursā "Juvenes Translatores" 2011 Jūsu skolas skolniece Vineta Pilāte ir uzvarētāja no Latvijas.
Eiropas Komisijas tulkotāji rūpīgi novērtēja visus no Latvijas atsūtītos tulkojumus un nosprieda, ka visprecīzāko, raitāko un radošāko tulkojumu ir uzrakstījusi Vineta".
Konkursā piedalījās 45 skolēni no Latvijas un tikai viens ir uzvarētājs. Vineta Pilāte uzaicināta piedalīties vairākos pasākumos, ko organizēs 2012.gada 26.-28.martā Briselē. Viņa varēs tikties ar konkursa "Juvenes Translatores" rīkotājiem, kā arī ar Komisijas tulkotājiem viņu darbavietā. Programmas galvenais pasākums būs apbalvošanas ceremonija, kuru vadīs par izglītību, kultūru, daudzvalodību un jaunatni atbildīgā ES komisāre Andrula Vasiliu.
ES tulkošanas konkursā, kas notika 2011.gada 24.novembrī, piedalījās skolēni no 722 ES skolām — no Jaunkaledonijas Klusajā okeānā līdz Kirunai aiz polārā loka. Vinetu gaida brīnišķīga tikšanās ar vienaudžiem no visām ES valstīm.
Komisija segs ceļošanas, nakšņošanas un citus saistītus izdevumus Vinetai un viņas mammai.

Sakām lielu paldies Vinetas angļu valodas skolotājai Tatjanai Savickai, latviešu valodas skolotājai Rutai Veidemanei un konkursa koordinatorei vācu valodas skolotājai Dinai Grīnfeldei!

Ziņojumu sagatavoja D.Grīnfelde,

 

konkursa organizētāja DVĢ

 

Jautājumi, komentāri par rakstu
 

ZIŅAS sadaļā KONKURSI