Saņemta Latvijas Universitātes Gada skolas balva 2015

Latvijas Universitātes (LU) Lielajā aulā piektdien, 5. februārī, notika LU darbinieku un uzaicināto viesu sapulce, kurā ar ziņojumu uzstājās LU rektors profesors Indriķis Muižnieks un tika pasniegtas LU Gada balvas – LU balva par sasniegumiem zinātnē, LU zinātnes komunikācijas balva, Gada skola un LU Gada darbinieks.

Sapulci ievadīja LU rektora prof. Indriķa Muižnieka ziņojums, kurā viņš atskatījās uz paveikto, īpaši uzsverot gadu mijā pabeigtos lielos projektus, kas sekmēs LU attīstību un ilgtspēju. Tāpat rektors iezīmēja arī 2016. gadā paredzamās pārmaiņas LU izaugsmei.

Atzīmējot gan LU mācībspēku, gan tehniskā personāla, gan arī studentu ieguldījumu universitātes izaugsmē, tika pasniegtas 2015.gada balvas.

LU Skolu balvu saņēma Rīgas 64. vidusskola, Rīgas Hanzas vidusskola,  Liepājas valsts 1. ģimnāzija, Ventspils Valsts 1. ģimnāzija, Preiļu Valsts ģimnāzija, Daugavpils Valsts ģimnāzija, Valmieras Valsts ģimnāzija, Gulbenes novada valsts ģimnāzija, Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Dobeles Valsts ģimnāzija. LU Skolu balvu piešķir, lai izceltu un atbalstītu tās Latvijas skolas, kuras devuši ievērojamu ieguldījumu skolēnu sagatavošanā studijām LU.

Esam patiesi gandarīti par šo balvu kā reālās dzīves veidotu skolu reitingu. Tā ir mūsu darba vistiešāko vērtētāju – augstskolu – patiesa atzinība  par kvalitatīvi sagatavotajiem ģimnāzijas absolventiem – universitātes studentiem.

Es pateicos mūsu skolotājiem par kvalitatīvo ieguldījumu šīs balvas iegūšanā, mūsu absolventiem – par prasmi uzrādīt labas zināšanas, centību, patstāvību, atbildību studiju procesā!

Direktore Inese Didže

Vēl info: http://foto.lu.lv/arhiivs/2016/b_feb/05/slides/IMG_7898.html

http://www.lu.lv/zinas/t/38335/

Jautājumi, komentāri par rakstu
 

ZIŅAS sadaļā CITAS AKTIVITĀTES