Dobeles Valsts ģimnāzijas deju kolektīviem tikai 1.pakāpes diplomi!

Ir veiksmīgi aizvadītas visas deju kolektīvu skates, gan Izglītības iestāžu starpnovadu konkurencē 10.aprīlī ("Vērdiņam" 43 punkti, "Solim" 44,5 punkti), gan mērojoties spēkiem ar pieaugušo kolektīviem un pastāvīgiem jauniešu deju kolektīviem no Dobeles, Auces un Tērvetes novadiem svētdien, 13.aprīlī (šajā skatē punkti kolektīviem netika izpausti).

Lieki pieminēt, ka skolu deju kolektīvu specifika ir tā, ka sastāvs katru gadu spēcīgi izmainās, jo skolēni mainās – pieredzējušie pabeidz skolu un, ja to atļauj studiju slodze, turpina pilnveidot savu meistarību Latvijas labākajos deju ansambļos, jauni, nepieredzējuši skolēni nāk vietā un paiet pietiekami daudz laika, lai viņus sagatavotu kvalitatīvam uznācienam uz skatuves.

Deju skolotājai Ligitai Urbelei tomēr lieliski izdodas, tādēļ viņai vislielākais paldies par neatlaidību, pacietību un interesi augstu sasniegumu iegūšanai, jo ir aizvadīts daudz stundu papildu treniņos nedēļas nogalēs. Prieks par ģimnāzijas dejotājiem un viņu vecākiem, jo bez visu dalībnieku veiksmīgas sadarbības un atsaucības tādus rezultātus sasniegt nebūtu iespējams.

Tā turpināt novēl

Dir.vietn. Kristīne Pakule

Pārējie attēli DVĢ Flickr vietnē

Jautājumi, komentāri par rakstu
 

ZIŅAS sadaļā KONKURSI