Dobeles Valsts ģimnāzijai - "Samsung Skola nākotnei" balva!

DVĢ sociālajos tīklos jau ziņojām, ka Skolotāju bezmaksas digitālajā apmācību programmā "Samsung Skola nākotnei" uzvarēja un 10 000 eiro saņēma Rīgas 6. vidusskolas skolotāji, bet papildu balvas par izciliem panākumiem digitālajā izglītībā, motivāciju un iniciatīvām programmas laikā Samsung pasniedza Zemgales vidusskolas un Dobeles Valsts ģimnāzijas skolotājiem.

Dobeles Valsts ģimnāzija bija viena no 30 dalībskolām 213 izglītības iestāžu vidū, kas bija ieguvusi iespēju piedalīties izglītojošā projektā "Samsung Skola nākotnei", kurš tika izveidots ar mērķi veicināt radošas un mūsdienīgas mācības Latvijas skolās.

Samsung un Iespējamās misijas veidotā piecu semināru cikla apmācību laikā pedagogu komandas apguva zināšanas un prasmes veidot un izmantot sociālos medijus, blogus, infografikas, foto, video un animācijas. Skolotāji piecu mēnešu laikā izstrādāja un savā skolā aizsāka digitālās pārmaiņas mācībās.

"Rīgas 6. vidusskolas skolotāji par iegūto balvu ierīkos datorklasi sākumskolā, kā arī jauniegūtās prasmes un tehnoloģijas palīdzēs attīstīt skolas TED-Ed klubu, kurā bērniem jau no pirmās klases māca formulēt savu viedokli un uzstāties ar prezentācijām. Savukārt Zemgales vidusskolā mācās bērni ar īpašām vajadzībām, un tehnoloģijas viņiem palīdzēs stundās un ārpus tām mācīties atbilstoši savām spējām, sev piemērotā veidā un ātrumā. Dobeles Valsts ģimnāzijā tiks izveidota mobilā planšetdatoru klase, kas atradīsies skolas bibliotēkā un ikviens, gan skolotājs, gan skolēns, to varēs lietot mācībām tāpat kā mācību grāmatas.

Lielākā daļa programmas dalībnieku novērojuši, ka mūsdienu tehnoloģijas palīdz uzlabot skolēnu un skolotāju savstarpējo komunikāciju un sadarbību. Liela loma te ir sociālajiem tīkliem, kur skolotāji var diskutēt ar skolēniem, skolēni var saņemt konsultācijas vai pildīt nestandarta mācību uzdevumus. Ar jaunajām prasmēm izdevies uzlabot komunikāciju arī ar vecākiem. Tiešsaistē, piemēram, skolas vai klases blogā, vecāki daudz labāk var sekot bērna gaitām un iesaistīties viņam svarīgos skolas notikumos." (Samsung Latvija draugiem.lv lapa http://www.draugiem.lv/samsung/#/samsung/news/?p=11937826)

Vairāk par "Samsung Skola nākotnei" projektu uzzini šeit - http://bit.ly/Skola-Nakotnei .

Savukārt foto galeriju no "Samsung Skola nākotnei" fināla meklē šeit http://bit.ly/SSN_finals .

Jautājumi, komentāri par rakstu
 

ZIŅAS sadaļā KONKURSI