DVĢ

DOBELES VALSTS ĢIMNĀZIJA

Konkurss "Gudrs vēl gudrāks"

15. septembrī mēs, 7.b klase, braucām uz Rīgu, Latvijas televīziju, lai atbalstītu mūsu klasesbiedreni Saniju Eihi konkursā "Gudrs vēl gudrāks".

Mūsu klase bija ļoti priecīga par to, ka varēja doties Sanijai līdzi uz konkursu un viņu atbalstīt. Jautājot meitenēm kā viņas jūtas, viņas teica, ka tas bija lieliski un viņām ļoti patika šis piedzīvojums. Viņas ļoti juta līdzi Sanijai, un pārdzīvoja par nepareizajām atbildēm un viņas izstāšanos no konkursa. Es kopā ar citām meitenēm skaitījām cik pareizas atbildes ir mums, lai pārbaudītu cik gudras esam mēs. Tas mūs ļoti aizrāva, un mēs pat sākām sacensties.

Man šis konkurss ļoti patika, un lika iepazīt kā notiek filmēšana. Tās bija pavisam savādākas sajūtas nekā skatoties pa televizoru. Tas bija interesanti piedalīties filmēšanā un vērot to visu. Es ieteiktu piedalīties šajā konkursā, jo tad kad tu piedalies, tad ir pavisam citādākas sajūtas nevis tad, kad tu vēro to visu no skatītāju vietas. Es ceru, ka piedalīšos nākamgad , jo es arī vēlos iegūt jaunu pieredzi un pārbaudīt savas zināšanas.Jautājot kā sajutās Sanija konkursā, tad viņa atbildēja, ka tad, kad sākās konkurss viņa jau bija nomierinājusies un viņa nebija ne nobijusies, ne satraukta. Viņa satraucās tad, kad mēs devāmies ēkā iekšā. Viņa bija nobijusies, jo nezināja kā būs, vai viņa zinās uz jautājumiem atbildes. Sanija sacīja, ka tad, kad viņa izstājās no konkursa viņa ļoti nepārdzīvoja, bet tikai mazliet, jo viņa nepareizi atbildēja uz jautājumiem uz kuriem zināja atbildes.Ceru, ka arī nākamgad mēs brauksim un kāds no mūsu klasesbiedriem tiks šajā konkursā, jo mēs vēlētos vēlreiz piedzīvot šīs jautrās, labās emocijas un spilgtās atmiņas.


Foto DVĢ Flickr vietnē


Informāciju sagatavoja Elizabete Treilība

Jautājumi, komentāri par rakstu
 

Jaunumi sadaļā Konkursi