DVĢ

DOBELES VALSTS ĢIMNĀZIJA

Interaktīvs komandu konkurss skolēniem, kas apgūst vācu valodu

2016. gada 15.janvārī Dobeles 1.vidusskolas un Dobeles Valsts ģimnāzijas 6.-7. klašu skolēni pulcējās konkursā Ziemas ceļojums (Winterreise).

Konkursam skolēni sāka gatavoties vēl pirms Ziemassvētkiem. Komandas sagatavoja mājas darbu – priekšnesumu, izdomāja savu nosaukumu un izgatavoja galda karti. Žūrijas komisija vēroja un novērtēja ar punktiem astoņus interaktīvus uzdevumus, ko veica skolēni. Skolēni minēja krustvārdu mīklas, savienoja attēlus ar teikumiem, vārdiem, izgreznoja Sniega karalienes logu, klausījās dziesmu, veidoja puzles un vingroja. Visi komandu dalībnieki iemācījās strādāt komandā, sadarboties, ieklausīties apkārtējos, saklausīt runāto vācu valodā, priecājās par paveikto, bet vācu valodas skolotājas bija gandarītas par to, ka izdevusies citāda mācību stunda, kurā valdīja prieks un degsme.

Dobeles Valsts ģimnāziju pārstāvēja divas 7.b klases komandas. Baiba Dalbiņa, Luīze Tillere, Elizabete Treilība un Kima Troicka apvienojās komandā "Schneemänner". Bet komandā "Butterkekse"veiksmīgi sadarbojās Marija Ņikitina, Loreta Rubene un Una Vīksna.

Paldies par priekšnesumu un palīdzēšanu konkursa norises gaitā 8.b klases skolēniem Elīnai Boiko, Vendijai Brikmanei un Fabianam Kapustjonokam.

Paldies Dobeles 1.vidusskolas vācu valodas skolotājām Andrai Bulmerei, Margitai Gudzovskai un Ļusjai Ameļčenko  par sadarbību un skolēnu sagatavošanu konkursam.

Foto par konkursu apskatāmas  https://www.failiem.lv/u/v6ngmfc3

Informāciju sagatavoja Dobeles novada vācu valodas skolotāju MA vadītāja Dina Grīnfelde

Jautājumi, komentāri par rakstu
 

Jaunumi sadaļā Konkursi