DVĢ

DOBELES VALSTS ĢIMNĀZIJA

 • Ievērosim ārkārtas situācijā noteikto kārtību ģimnāzijā!

  Pirmseksāmenu klātienes konsultāciju un valsts pārbaudījumu organizēšanā un norisē, kā arī materiālo vērtību (grāmatas, tērpi u.c.) nodošanas procesā  ārkārtējās situācijas laikā ir jāievēro noteikta kārtība. Aicinām iepazīties ar noteikumiem un tos ievērot. PDF

   

 • Pēdējā zvana dienā

  Topošie absolventi! Šodien ir svētku diena - beidzas jūsu ikdienas skolas gaitas un ģimnāzijā mēs svinētu Pēdējā zvana dienu. Situācija tomēr ir citāda - svētki jāsvin katram individuāli, attālināti, bet lai nu tas ir piedzīvojums, ko atcerēties. Novēlu spēku un apņēmību, možu garu, veiksmi un izdošanos eksāmenos! Tiekamies ģimnāzijā konsultācijās un eksāmenos!

  Direktore Inese Didže

  Ģimnāzijas administrācijas sveiciens

 • 7. klasēs uzņems attālināti

  DVĢ vadība informē, ka uzņemšana 7. klasēs notiks attālināti, pretendentiem piesakoties no 1. līdz 3. jūnijam DVĢ mājas lapā (saite tiks pievienota). Uzņemšanas komisija ņems vērā skolēna 6. klases diagnosticējošos darbus un gada vērtējumus liecībā.

  Uzņemšanas noteikumi.

 • Sveiciens svētkos!

  Sveiciens svētkos - Satversmes sapulces, Darba svētku un Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā! Mūsu valsts ir mūsu bagātība - cienīsim un mīlēsim to, svinēsim svētkus atbildīgi un sirsnīgi! Sargāsim sevi un savus līdzcilvēkus!

  Direktore Inese Didže

 • Par skolēnu uzņemšanu 7. un 10. klasē

  Dobeles Valsts ģimnāzija informē, ka šobrīd tiek apsvērtas iespējas skolēnu uzņemšanai DVĢ 7., 10. un 11 klasē.

  Lasīt vairāk

 • Būsim atbildīgi, un mums izdosies!

  ".. Vissvarīgākais šobrīd ir saglabāt savu, savas ģimenes un tuvo cilvēku veselību. Darīsim visu tā, lai veiksmīgi pārdzīvotu šo pasaules krīzi!

  Tiekamies attālināti! .."

  Lasīt vairāk

 • Kristīnei Pakulei - Draudzīgā Aicinājuma apbalvojums

  Cēsu Draudzīgā aicinājuma Valsts ģimnāzijā 28.janvārī pasniedza medaļas un Goda rakstus 5 nominācijās - absolventiem, skolotājiem, sabiedriskajiem darbiniekiem un mediju pārstāvjiem par ieguldījumu izglītības attīstīšanā, popularizēšanā, atbalstīšanā un augstu sasniegumu uzrādīšanā starptautiskās olimpiādēs un konkursos. Nominācijā "Sabiedriskais darbinieks" apbalvojumu saņēma mūsu skolotāja Kristīne Pakule. Sveicam!

 • Aicinām izkrāsot skolas vēstures lappuses!

  2022. gadā Dobeles ģimnāzija atzīmēs skolas pastāvēšanas simtgadi. Aicinām absolventus, kādreizējos un tagadējos pedagogus un darbiniekus dalīties atmiņās par savu skolu. Vairāk informācijas - DVĢ mājas lapas  sadaļā "PAR MUMS". Gaidām Jūsu stāstus skolas simtgadei!

 • Apsveicam skolotāju Dainu Glušaku!

  3. oktobrī Dobeles koncertzālē ZINTA notikušajā novada Skolotāju dienas sarīkojumā Dobeles novada pašvaldības Pateicību par nozīmīgu ieguldījumu un sasniegumiem izglītības darbā novadā saņēma Dobeles Valsts ģimnāzijas informātikas un matemātikas skolotāja Daina Glušaka. Apsveicam un lepojamies!

Jaunumi