DVĢ

DOBELES VALSTS ĢIMNĀZIJA

 • Apsveicam mūsu Gada Skolotājas 2020 - Aiju Prokopovu, Aivu Ritumu un Ingu Šidlausku!

  7. oktobrī Dobeles novada pašvaldība un Izglītības pārvalde pasniedza Atzinības rakstus novada izglītības iestāžu nominētajiem pedagogiem, kuri īpaši radoši un inovatīvi strādājuši attālinātā mācību procesa periodā. Apsveicam un lepojamies!

 • Sveiciens Skolotāju dienā mūsu ģimnāzijas darbīgajiem, radošajiem, profesionālajiem pedagogiem! Lai katra diena piepildīta ar skolēnu atbildīgu attieksmi pret izglītības procesu, kolēģu atsaucību un kopīgu darba prieku!

 • Veiksmīgu jauno mācību gadu!

  Veselību, izturību, radošumu, sadarbību un savstarpēju sapratni visai ģimnāzijas saimei, mūsu skolēniem un viņu ģimenēm, mūsu domubiedriem un atbalstītājiem 2020./2021. mācību gadā!

 • Būsim atbildīgi, un mums izdosies!

  ".. Vissvarīgākais šobrīd ir saglabāt savu, savas ģimenes un tuvo cilvēku veselību. Darīsim visu tā, lai veiksmīgi pārdzīvotu šo pasaules krīzi!

  Tiekamies attālināti! .."

  Lasīt vairāk

 • Apbalvojums Kristīnei Pakulei

  Cēsu Draudzīgā aicinājuma Valsts ģimnāzijā 28.janvārī apbalvoja absolventus, skolotājus, sabiedriskos darbiniekus un mediju pārstāvjus par ieguldījumu izglītības attīstīšanā, popularizēšanā, atbalstīšanā un augstu sasniegumu uzrādīšanā starptautiskās olimpiādēs un konkursos. Nominācijā "Sabiedriskais darbinieks" apbalvojumu saņēma mūsu skolotāja Kristīne Pakule.

 • Aicinām izkrāsot skolas vēstures lappuses!

  2022. gadā Dobeles ģimnāzija atzīmēs skolas pastāvēšanas simtgadi. Aicinām absolventus, kādreizējos un tagadējos pedagogus un darbiniekus dalīties atmiņās par savu skolu. Vairāk informācijas - DVĢ mājas lapas  sadaļā "PAR MUMS". Gaidām Jūsu stāstus skolas simtgadei!

Jaunumi