DVĢ

DOBELES VALSTS ĢIMNĀZIJA

 • Sveiciens Latvijai!

  Šogad aprit 31 gads, kopš 1990. gada 4. maijā demokrātiskās vēlēšanās ievēlētā LPSR Augstākā padome, paužot tautas gribu, ar 138 deputātu balsīm no 201 pieņēma deklarāciju "Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu". Šī deklarācija pasludināja 1940. gada 17. jūnija PSRS militāro agresiju kā starptautisku noziegumu un formāli atjaunoja Latvijas Republikas suverenitāti. Tika atjaunota Latvijas Republika, daļēji spēkā stājās 1922. gada Satversme un sākās pārejas periods līdz pilnīgai valsts neatkarības atjaunošanai.

  Mēs turpinām celt savu valsti, rūpēties par kopējo izaugsmi, par labāku dzīvi ikvienam cilvēkam.

  Svētku sveiciens ikvienam, katrai ģimenei!

  Cieņā direktore Inese Didže

  Ģimnāzistu sveiciens 4. maijā

 • Par jauno skolēnu uzņemšanu

  Informācija par izglītojamo uzņemšanu Dobeles Valsts ģimnāzijas 2021./2022. mācību gada 7. un 10. klasēs tiks publicēta pēc 17. maija.

 • Apsveicam mūsu Gada Skolotājas 2020 - Aiju Prokopovu, Aivu Ritumu un Ingu Šidlausku!

  7. oktobrī Dobeles novada pašvaldība un Izglītības pārvalde pasniedza Atzinības rakstus novada izglītības iestāžu nominētajiem pedagogiem, kuri īpaši radoši un inovatīvi strādājuši attālinātā mācību procesa periodā. Apsveicam un lepojamies!

 • Būsim atbildīgi, un mums izdosies!

  ".. Vissvarīgākais šobrīd ir saglabāt savu, savas ģimenes un tuvo cilvēku veselību. Darīsim visu tā, lai veiksmīgi pārdzīvotu šo pasaules krīzi!

  Tiekamies attālināti! .."

  Lasīt vairāk

 • Aicinām izkrāsot skolas vēstures lappuses!

  2022. gadā Dobeles ģimnāzija atzīmēs skolas pastāvēšanas simtgadi. Aicinām absolventus, kādreizējos un tagadējos pedagogus un darbiniekus dalīties atmiņās par savu skolu. Vairāk informācijas - DVĢ mājas lapas  sadaļā "PAR MUMS". Gaidām Jūsu stāstus skolas simtgadei!

Jaunumi