Vispasaules sniega diena Dobeles Valsts ģimnāzijā

Piektdienas, 15.janvāra pēcpusdiena Dobeles Valsts ģimnāzijas 7.un 8.klašu skolēniem aizritēja Sniega dienas zīmē: klases varēja gan izmēģināt, vai ir iespējams izveidot skulptūras no sniega -10 grādos. Tas vislabāk izdevās 8.B klasei, kuri realizēja ideju par mājīgu sajūtu sniega mājiņā ar egļu zaru paklājiņu, logiem, durvīm un pat skursteni. Savukārt 7.A klase absolūtā vienotībā izveidoja sniega rakstus, kur bija attēloti burti: DVĢ un savā devīzē septītie teica "Mēs mīlam ģimnāziju!"  Arī 8.A klase izveidoja mājiņu Betmenam, kura gan ļoti ātri atkal "pazuda" – nu gluži tāpat kā pats mājas saimnieks J un 7.B klase izveidoja saulīti no saviem "eņģelīšu" nospiedumiem.

Dobeles Valsts ģimnāzijas skolēnu pašpārvalde pasākuma dalībniekiem bija sarūpējusi gan sātīgus cepumus, gan karstu tēju un muzikālo noformējumu, lai būtu jautrāka sniega lipināšana, bet nebūtu par skaļu kora mēģinājumam zālē. Graviņā bija iekārtota arī šļūcamā trasīte, kur bieza plēve jau gaidīja slidināties kārotājus. Noslēgumā pilnīgi visas klases tika pie dāvanu kartēm grāmatnīcā "Globuss", neatkarīgi no tā, cik katrs bija patiešām piedomājis pie Sniega dienas uzdevuma – izveidot kopīgu skulptūriņu no sniega. Katrs skolēns kā apliecinājumu saņēma arī Izglītības pārvaldes sarūpētos īpašos Sniega dienas diplomus.

Kopumā jāsecina, ka skolēniem lielāko prieku sagādāja nevis kopīgs darbs pie sava izdomātā tēla, bet gan kārtīga izdauzīšanās pa sniegu, pikošanās un "eņģelīšu" taisīšana. Arī tas ir pozitīvi, jo laiks bija salts, bet saulains un Sniega dienai kā radīts.

Paldies visiem spirgtajiem, radošajiem un darboties gribošajiem jauniešiem!

Fotoreportāža šeit:
Spied šeit!
DVĢ Skolēnu pašpārvaldes darba koordinatore

Kristīne Pakule

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu