Tikšanās ar Saeimas priekšsēdētāju Daigu Mieriņu

19. decembrī Dobeles Valsts ģimnāzijā norisinājās tikšanās ar Saeimas priekšsēdētāju Daigu Mieriņu, kurā piedalījās Dobeles Valsts ģimnāzijas 10.-12.klašu skolēni, Eiropas Parlamenta vēstnieku skolēni, kā arī Dobeles novada domes priekšsēdētājs Ivars Gorskis. Diskusijas laikā runājām par spilgtākajiem politiķiem, valsts budžetu, nākošā gada plāniem, kā arī iepazināmies ar deputātes dienas grafiku, kurš, kā izrādās, ir ļoti saspringts. Sarunas noslēgumā tika arī pārbaudītas skolēnu zināšanas, uzdodot jautājumus par Saeimu un likumiem.

“Bija interesanti uzzināt vairāk par Saeimas spīkeres politisko biogrāfiju, un iepriekš ieņemtajiem amatiem, kā arī apspriest un diskutēt par dažādiem jautājumiem, kas ir aktuāli Latvijas Republikas iedzīvotājiem, kā arī izteikt savu viedokli un tikt uzklausītam.” (Roberts Cimermanis, 12.V)

“Šī tikšanās ar Daigu Mieriņu bija lieliska iespēja vairāk izzināt Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētāja amatu un tā pienākumus. Papildus tam, diskusijas laikā varēja arī dalīties ar saviem uzskatiem un viedokļiem par sev svarīgām tēmām, tāpēc šo tikšanos varu novērtēt ļoti atzinīgi. Prieks, ka mūsu jauniešu viedoklī ieklausās Latvijas amatpersonas.” (Enriks Birze 12.U)

“Šī tikšanās man bija patiešām noderīga. Man bija iespēja izteikties par man aktuālām problēmām, kā arī bija iespēja rast atbildes uz man interesējošiem jautājumiem. Šī bija lieliska pieredze, un, ja man kādreiz vēl būs šāda iespēja, es to noteikti izmantošu” (Annija Veide 12.U)

Tekstu sagatavoja Daniela Akuļenko 12.U, Luīze Gidrevica, 10.V

Foto: Daniela Akuļenko 12.U

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu