Starptautiskā Senioru diena

Arī šogad Dobeles Valsts ģimnāzijas skolēni un skolotāji dāsni atbalstīja paciņu un dāvaniņu gādāšanu Dobeles novada trūcīgajiem senioriem. Saziedoti bija gan glīti noformēti ievārījumi un citi pagraba labumi, gan sveces, kas vecajiem ļaudīm padarīs tumšās, bieži vien vientuļās novakares gaišākas un mājīgākas, gan dažnedažādi pārtikas produkti no veikalu plauktiem tiem, kuri  spēj un labprāt gatavo paši.

Ideju par šo īpašo akciju Senioru dienā pirms nu jau trīs gadiem iedibināja ģimnāzijas sociālā pedagoģe Iveta Meija un tai ģimnāzistu vidū ir arvien lielāks atbalsts. Par to ļoti liels prieks un pateicība tiešām visām klasēm un klašu audzinātājiem, jo visi bija padomājuši par trūcīgo pensionāru vajadzībām. Īpašs prieks un reizē arī pārsteigums bija par 8.B klases skolēna Alana Boriseviča paciņu, kurā ar apskaužamu rūpību, ar tamborētām sedziņām bija noformētas ievārījuma burciņas, medus, ekskluzīvas konfektes un vairākas citas saimniecībā noderīgas lietas. Paldies Alana vecākiem!

Sirsnīgi pateicos arī 8.B klases meitenēm Megijai Polei un Lindai Siliņai, kuras izteica vēlēšanos uzzināt vairāk par Sociālās aprūpes centra darbu un paviesojās pie Astrīdas kundzes. Viņa dalījās savās atmiņās par skolas gadiem Dobelē un arī izsūtīšanas šausmām, kuras viņai kā jaunai meitenei nācās piedzīvot.

Paldies par sadarbību Dobeles novada Sociālās aprūpes centra darbiniecei Ilonai Dirvēnai un suminājums centra vadītājai Ilonai Sjakstei. Uz sadarbību nākamajā gadā!

Par skolēnu augošo sociālo līdzatbildību un labajiem darbiem priecājas

Informāciju sagatavoja Dir.vietn. Kristīne Pakule

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu