Skolēnu padome gūst jaunu un vērtīgu pieredzi

Š.g. 22. martā ar pozitīvām atmiņām no iepriekšējās tikšanās reizes, Skolēnu padomes biedri un skolotāja – konsultante Inta Ļaudama, devās uz Liepājas Valsts 1. ģimnāziju, lai piedalītos tradicionālajā pasākumā "Atspere"! Diena sākās ar iepazīšanos ar citu uzaicināto valsts ģimnāziju skolēnu padomēm un ar savas skolas iepazīstināšanu. Tad viesi tika sadalīti komandās, un komandas savā starpā sacentās dažādos uzdevumos. Lūk, daži Skolēnu padomes locekļu iespaidi par notikumiem Liepājā:

Kristīne: Iepazināmies  ar Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas SP darbību, pasākumiem; bija saliedēšanās spēles, kur visi "samaisījās" un bija dažādās grupās. Tālāk sekoja orientēšanās pa Liepāju. Tā bija iespēja apmeklēt Liepājas skaistākās un slavenākās vietas, pie reizes veicot dažādus uzdevumus, piemēram, muzicējām uz ielas, noteicām vēja ātrumu, mērījām tilta garumu, veidojām teātra reklāmas skečiņu u.c.

Bija arī uzdevums - vajadzēja samainīt burkānu uz ielas sastaptiem cilvēkiem pret kaut ko vērtīgāku. Cik atceros, tad grupas nonāca līdz Nokia auto lādētājam, patvārim.. vairāk neatceros.

Bija arī lekcija par Kurzemes biznesa inkubatoru, kā arī prezentējām savu skolu SP un atkal nu jau visi saliedējāmies kopīgās spēlēs. Kopumā mums tā bija ļoti laba pieredze, guvām jaunas idejas, kādus pasākumus turpmāk veidot un kāda ir Liepājas SP struktūra.

Jolanta: Diena bija labi organizēta,uz interesantu aktivitāšu bāzes, ieguvām idejas, ko noteikti varētu sagaidīt skolēni 2012./2013.gadā, kā arī prezentējām mūsu skolu, un izvērtās interesanta diskusija par formu valkāšanu.

Līdzi mums brauca arī apmaiņas skolēni, viņiem ļoti patika Liepājā.

SP

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu
 
  • 05.04.2012 1510
    Cik jaukiņi! :)) Ļoti gaidām fotogrāfijas no LV1Ģ SP biedres Terēzes!
    Kristīne1214