Nodarbība "Mentālās veselības uzlabošana un droša vide skolā"

Atjaunots:

Pagājušajā nedēļā pie mums Dobeles Valsts Ģimnāzijā ciemos bija atbraucis mentālās veselības lektors Reinis Širokovs. Viņš mums stāstīja par cilvēku emocijām, raksturiem un īpašībām. Mēs arī veicām dažādus vingrinājumus, kā tikt galā stresa situācijās. Vēl mēs uzzinājām daudz dažādus faktus, piemēram, ka no visām ~14 000 domām, kas ir cilvēka galvā, pilnās 24 stundās tikai 20% no tām ir labas un veselīgas, bet 80% no tām ir sliktas! Vai tas nav pārsteidzoši? Mēs bijām pārsteigti, ka lekcija sniedza vērtīgu informāciju par resursiem un palīdzību pieejamību, kas saistīta ar mentālo veselību, kas ļauj mums zināt, kur vērsties, ja mums ir nepieciešama palīdzība.

Mēs visi esam secinājuši, ka mentālās veselības lekcija bija noderīga, jo tā mums palīdzēja saprast, ka mentālā veselība ir tikpat svarīga kā fiziskā veselība un ka tā ir jākopj un jāapzinās tāpat kā fiziskās veselības aprūpe. Cilvēka mentālā veselība ir ļoti svarīga un, tā ļoti ietekmē visa cilvēka dzīvi. Lekcija mums radīja interesi par iepazīšanos ar papildu resursiem un informāciju par mentālo veselību, lai vēl labāk saprastu sevi un palīdzētu citiem, kas varētu piedzīvot emocionālas grūtības.

Kopumā mums ļoti patika Reiņa Širkova lekcija, un esam ļoti apmierināti un pateicīgi par to, ka viņš varēja būt Dobeles Valsts ģimnāzijā!

Informāciju sagatavoja Ernests Liepiņš

Nodarbība notika projekta "būt KONTAKTĀ" ietvaros. 

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu