Mūsu "dzelzs cilvēki"

Sporta veidā, ko apzīmē par "dzelzs cilvēku" sporta veidu – triatlonu, Latvijas triatlona federācija (LTF) ir izvērtējusi sportistu sniegumu 2017.gadā, kur nozīmīgu vietu ieņem arī Dobeles Valsts ģimnāzijas skolēni.

Septiņi ģimnāzisti trenējas sporta klubā Aquatics trenera Kārļa Kalniņa vadībā: no 7.klases – Linda Eihmane, Kristaps Dūzis, no 8.klases – Pauls Audzēvičs, no 10.klases – Linda Siliņa, Markus Ubavičs un Jēkabs Audzēvičs, no 11.klases - Daniela Leitāne.

2017.gadā visi Aquatics kluba sportisti ir bijuši ļoti aktīvi. Daudzi ir piedalījušies sacensībās gan Latvijā, gan Lietuvā, gan Igaunijā, gan Baltkrievijā, un daži pat Rumānijā un Čehijā. Sacensības notika dažādos līmeņos – gan Latvijas kausi, gan Latvijas čempionāti, gan Baltijas kausi, gan Eiropas Junioru kausi. Kopumā triatlona sezonā kluba sportisti ir piedalījušies vismaz 16 sacensībās.

2017.gada 25.novembrī Latvijas triatlona federācija sportistiem bija noorganizējusi sezonas noslēguma pasākumu Baltezerā viesnīcā Baltvilla, kur tika sumināti labākie. Sezonas kopvērtējuma reitingā pirmajā desmitniekā šogad ir iekļuvis Kristaps Dūzis (6.vieta), kas ir liels sasniegums, jo punktu vākšanā ir jāsacenšas ar lielo distanču junioriem un vīriem. Savukārt starp sievietēm pirmajā desmitniekā – 1.vieta Danielai Leitānei, 2.vieta Lindai Siliņai, 7.vieta Lindai Eihmanei.

Rezultāti šeit: https://www.triatlons.lv/reitings.

Bildes šeit: https://photos.google.com/share/AF1QipMZOKwh8FaMYAEUKWfaizDl8tPES1HQ6IqqMIPoikH8IwOEfymPmD0_-vZTTrIN6w?key=ZUlhYmVyN3hOMUlHenVybnFaTkJrTDA0NnIzaWdn.

2017.gada sezonas Latvijas kausa izcīņā pa vecuma grupām augstās godalgotās vietas ieņēma arī DVĢ skolēni:

1)      S13 grupā 2004. – 2005.gadā dzimušie – 1.vieta – Linda Eihmane

2)      V13 grupā 2004. – 2005. gadā dzimušie – 1.vieta – Kristaps Dūzis

3)      S17 grupā 2000. – 2001. gadā dzimušie – 1.vieta – Daniela Leitāne, 2.vieta – Linda Siliņa

4)      V17 grupā 2000.-2001. gadā dzimušie – 2.vieta – Markus Ubavičs, 3.vieta – Jēkabs Audzēvičs.

Ģimnāziste Daniela Leitāne ir Latvijas junioru izlases sastāva sportiste un šogad saņēma arī Latvijas triatlona federācijas sp eciālo nomināciju – "Augstvērtīgākie sasniegumi".

Sporta klubs AQUATICS sportisti neapstājas. Viņi gatavojas nākamajai sezonai, lai gūtu vēl augstākus sasniegumus gan Latvijas mērogā, gan starptautiskajā arēnā. Šobrīd, t.sk. arī brīvlaikā notiek aktīvi treniņi 6 reizes nedēļā Dobeles 1.vidusskolas baseinā. Savukārt Daniela Leitāne un Linda Siliņa Ziemassvētku laiku pavadīs nevis baudot svētkus un garlaikojoties, bet gan divas nedēļas intensīvi trenējoties LTF organizētajā triatlona sporta nometnē Spānijā.

Droši varam apgalvot, ka šie sportisti Dobeles novada līdzjutēju cerības nepievils arī 2018.gada sezonā, sev nesot līdzi arī Dobeles Valsts ģimnāzijas vārdu.

Informāciju sagatavoja Evita Leitāne

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu