Līva Eglīte gatava spēles trešajai kārtai.

Līva Eglīte - starp erudītākajiem astotklasniekiem

Dobeles Valsts ģimnāzijas skolēni regulāri pārbauda savas zināšanas un erudīciju TV spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”. 1. decembrī astotklasnieku spēlē iesaistījās 8.A klases skolniece Līva Eglīte, kurai izdevās ierindoties starp četriem viszinošākajiem dalībniekiem, un tikai viens punkts pietrūka līdz goda pjedestālam.

Diemžēl ierobežojumi Covid-19 pandēmijas dēļ mainījuši arī televīzijas raidījumu veidotāju darba režīmu, tāpēc spēle noritēja tiešsaistē. Nenoliedzami, neierastā situācija rada papildus spriedzi spēles dalībniekiem. Līva atradās viena pati informātikas kabinetā, “aci pret aci” ar datoru un pārējiem spēles dalībniekiem monitorā.

 Pirms spēles trešās kārtas Līva DVĢ mājas lapai atzina, ka piedalīties viņu mudinājušas mamma un māsa, un arī pati vēlējusies izmēģināt. Meitene bilda, ka visdrošāk jūtas jautājumos, kas saistīti ar zinātnes jomu. 

- Grūtākais, es domāju, ir brīdis, kad jāizlemj, kā rīkoties, kad nezini, kuru atbildes variantu minēt. Tad cenšos izdomāt loģiskāko. Protams, gribētos būt uz vietas studijā, kopā ar citiem dalībniekiem un saviem līdzjutējiem. Tad izjūtas būtu pavisam citādākas, - atzina Līva.

 Nokļūšana gandrīz līdz spēles finālam ir ļoti atzīstams sasniegums. Priecājamies par Līvas uzņēmību un centību un esam pārliecināti, ka viņa, tāpat kā citi mūsu skolēni, turpinās apliecināt sevi kā gudrākie starp gudrākajiem.

Sagatavoja Sarmīte Rone

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu