Lielajā talkā krietni pastrādājām

Pagājušās nedēļas nogalē arī ģimnāzijas skolēni, pedagogi un tehniskie darbinieki iesaistījās Lielās talkas pasākumos, lai sakoptu un sakārtotu gan skolas vidi, gan savā pārziņā esošās pilsētas teritorijas, gan strādātu Pokaiņu mežā un P.Upīša dārzā.

Pokaiņos strādājošie talcinieki no 7.A, 7.B, 10.A1, 11.BK klases gan palīdzēja sakopt teritoriju, gan arī ieguva brīvbiļetes Valpurģu nakts apmeklējumam Tērvetes Dabas parkā. Savukārt 10.A2 klase bija devusies talkā P.Upīša dārzā.

8.A klase darbojās gravā aiz skolas, sakopa Bērzes krastu līdz pilsdrupām, skolas strautiņu un  tā krastus. 10.BK klases skolēni strādāja skolas teritorijā, izrokot apstādījumos vecos skujeņus, pārstādot ceriņus, kā arī sagatavoja nodošanai makulatūru. 11.A2 klase arī kopa skolas teritoriju.

Savukārt 8.B un 11.A1 klašu talcinieku uzdevums bija vākt neapzinīgo dobelnieku un pilsētas viesu atstātos atkritumus Zemgales ielas abās pusēs līdz pat Ķestermeža estrādes stāvlaukumam. Kā informēja ģimnāzijas Lielās talkas koordinators Andris Jakovļevs, kopumā šajās teritorijās tika savākti 32 maisi ar drazām.

Sagatavoja laborante Sarmīte Šmite

Sarmītes Šmites, Kristīnes Pakules, Ivetas Meijas foto

Sakopjam skolas teritoriju.

Startējam Zemgales ielas sākumā pie Ķestermeža estrādes.

Pirmie "atradumi".

Tīrām strautiņu.

Ko tik tur nevar atrast!...

Augļkopības institūta P.Upīša dārzā.

Cītīgi strādājam Pokaiņu mežā.

Visi kopā pēc krietni padarīta darba Pokaiņos.

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu