Reklāmas autoriem un skolotājai Solvitai Migliniecei "Dobeles dzirnavnieka" veltes pasniedza uzņēmuma mārketinga vadītāja Zanda Lūse

Skolēnu veidotā reklāma.

Labāko reklāmu par "Dobeles dzirnavnieku" veidojuši dobelnieki

Atjaunots:

11. oktobrī Jelgavā norisinājās forums “Uzņēmējdarbības gara veicināšana jauniešos”, kā arī Zemgales reģiona skolēnu reklāmas konkursa “Radošā Zemgale” apbalvošana, kuru organizēja Zemgales Plānošanas reģions sadarbībā ar Zemgales pašvaldībām un izglītības iestādēm, Junior Achievement - Young Enterprise Latvija un Zemgales reģiona uzņēmējiem - konkursa uzdevumu devējiem.

Konkursā bija iesaistījušies 65 skolēni, kuri guva uzņēmēju - uzdevumu devēju novērtējumu. Konkursam uzdevumus piedāvāja nodibinājums “Jāņa Bisenieka fonds”, Junior Achievement - Young Enterprise Latvija, SIA “Kristell”, SIA “Karameļu darbnīca”, SIA “Prima Pro”, A/S “Dobeles dzirnavnieks”, SIA “BestBerry”, SIA “Gārsenes pils” un SIA “Dona”.

 Dobeles Valsts ģimnāzijas 11.BK klases skolēni  Alvis Grīnbergs, Artūrs Beržuks, Anastasija Strogonova un Kima Troicka arī piedalījās Zemgales plānošanas reģiona pārvaldes rīkotajā konkursā un izvēlējās savu reklāmu veidot par “Dobeles dzirnavnieku”” jo tas ir uzņēmums, ar kuru mēs, dobelnieki, lepojamies.

Mūsu jauniešu reklāma, kurai bija dota devīze “Viens par visiem un visi par Dzirnavnieku!”, tika atzīta par labāko starp konkursa dalībnieku veidotajām šī uzņēmuma reklāmām. Pirms apbalvošanas, kurā skolēni saņēma “Dobeles dzirnavnieka” veltes, viņiem bija iespēja piedalīties lekcijās par uzņēmējdarbības attīstīšanu jauniešu vidū.

Lepojamies ar mūsu talantīgajiem un radošajiem jauniešiem!

Solvita Migliniece, ekonomikas un komerczinību skolotāja

Pasākuma rīkotāju foto

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu