Kalsnavas arborētuma izstāde "Tuvplānā"

No 04.03 – 22.03. Dobeles Valsts ģimnāzijā DZMC zālē bija iespēja aplūkot Kalsnavas arborētuma sagatavoto izstādi “Tuvplānā”. Ikviens interesents bija laipni gaidīts iepazīt dažādus kailsēkļu veidus, ko iespējams aplūkot dabā, pašā arborētumā. Izstādes otrajā daļā bija aplūkojams kā dažādas auga daļas var tikt izmantotas, lai izveidotu krāšņus dekorus.

Ar iepriekšēju pieteikšanos dažādu vecumu bērniem ekskursijas vadīja 10.V klases skolēni - Anete Rašmane, Natālija Glušaka, Ralfs Čuhnovs, Rēzija Dišteina, Sindija Tolopilo, Aleksandrs Bargatins, Elizabete Baltrušuna, Katrīna Kasatkina. Bērniem tika izstāstīts par izstādi, ļauts aptaustīt čiekurus un klausīties pasakas par kokiem, kas bija aplūkoti ekskursijas laikā. Vislielāko sajūsmu tomēr radīja parastās egles čiekuru vanna, kurā varēja iegulties.

Izstāde bija veiksmīgs pasākums, kurā ikviens varēja iegūt jaunas zināšanas par koku dažādību un to pielietojumu dekoratīvos darbos. Ekskursijas ar skolēnu vadību ne tikai izglītoja, bet arī iedvesmoja interesēties par dabu un tās bagātībām arī turpmāk.

 

Tekstu sagatavoja 10.V klases skolniece Anete Rašmane.

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu