Iepazīsti izglītības iespējas Dobeles Valsts ģimnāzijā!

Šī gada 29. martā Dobeles Valsts ģimnāzijā 11.klašu skolēni vadīja nodarbības Karjeras attīstības atbalsta pasākumā “Dobeles novada Karjeras diena 2023”.

Mums, katra vidējās izglītības programmas virzienu pārstāvjiem, tika dota iespēja iepazīstināt Dobeles novada 9.klašu skolēnus - topošos desmitos - ar izglītības iespējām ģimnāzijā. Piedalījās 64 skolēni.

Katras izglītības programmas virziena pārstāvji bija sagatavojuši nelielu prezentāciju par konkrēto programmas virzienu. Stāstot par inženierzinības, uzņēmēju, kultūras un mākslas, kā arī vides un veselības virzienu devīto klašu skolēniem, mēs paši ieguvām pieredzi runāt ar publiku. Katra grupa bija citādāka, tāpēc arī vajadzēja izdomāt veidus, kā ieinteresēt jauniešus. Ieguvām pozitīvu enerģiju no jauniešiem, kas interesējas par DVĢ.  Mēs ievērojām, ka skolēni bija atsaucīgi un ieinteresēti mūsu stāstījumos, tas mums lika pasmaidīt. Pieredze un sajūtas, ko guvām, bija neaprakstāmas. Gatavošanās Karjeras dienai bija kā mazs izaicinājums, kas nostiprināja arī mūsu plānošanas un sadarbības prasmes.

Prezentēšanas dienā bija jūtams ne vien satraukums, bet arī vēlme pastāstīt vairāk par savu mācību virzienu. Karjeras dienas noslēgumā izjutām gandarījumu un prieku par paveikto.

Tekstu sagatavoja Annija Veide  11.U

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu