Arī Dobeles Valsts ģimnāzijā  nolēma šajā grūtajā pandēmijas laikā iepriecināt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķus, sarūpējot muzikālu sveicienu Ziemassvētkos.

Ģimnāzisti sūta muzikālu sveicienu mediķiem

Arī Dobeles Valsts ģimnāzijā  nolēma šajā grūtajā pandēmijas laikā iepriecināt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķus, sarūpējot muzikālu sveicienu Ziemassvētkos. Pirmssvētku dienās Dobeles Valsts ģimnāzijas direktore Inese Didže to nogādāja mediķiem. Apsveikumā ir ģimnāzijas zēnu vokālā ansambļa KPTT ieraksti un nelielas prezentācijas dāvaniņas.

Dāvana ir sasniegusi adresātu, par ko liecina ieraksts NMPD mājas lapā Facebook:

“Dienests turpina saņemt laba vēlējumus un sirsnīgus paldies vārdus par darbu, ko darām.

Spēka un izturības vēlējumus esam saņēmuši arī no Dobeles Valsts ģimnāzijas saimes. Kā raksta ģimnāzijas direktore Inese Didže: “Būt pirmajā līnijā – tas bieži ir nedomāt par sevi, bet rūpēties par citiem. Ziemassvētku laikā vairāk nekā citkārt gribam teikt paldies saviem līdzcilvēkiem. Dobeles Valsts ģimnāzijas vārdā saku paldies jums un NMPD ļaudīm par pašaizliedzīgo darbu! Tā kā tradicionāli sveikt nav iespējams, vēlamies iepriecināt jūs ar ģimnāzijas puišu vokālā ansambļa KPTT pirms gada ierakstītajām dziesmām”.

Ar labo ir jādalās! Piedāvājam noklausīties vienu no albuma dziesmām “Kur, pelīte, tu tecēji?” (latviešu tautas dziesma Raimonda Bulmera apdarē) ģimnāzijas vokālā ansambļa KPTT izpildījumā. Starp citu, no šīs dziesmas radies arī ansambļa nosaukums un tā kļuvusi par viņu atpazīstamāko dziesmu.

Lai jauniešu sūtītās labās domas, enerģija un mūzika stiprina mūs visus! ”

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu