Svētku noskaņu ģimnāzijas telpās radīja Budēļi - 10.I klases skolēni
  • Ķekatnieki prot arī jestri uzdancot.
  • Pedagogus un darbiniekus ar sirsnīgu muzicēšanu sveica meiteņu ansamblis "Rota" un jaunās čellistes Elizabete un Anna...
  • ... puišu ansamblis "KPTT" ...
  • ... un koris "Sadziedis".
  • Direktores vietniece Kristīne Pakule sacīja paldies par jauko muzikālo sveicienu.

Ģimnāzijā ienākuši Ziemassvētki

Lai novēlētu visiem veiksmi nākošajā gadā, 17. decembrī ģimnāzijas gaiteņus un kabinetus pieskandināja budēļi – 10.I klases skolēni Roberts Cimermanis, Maira Cine, Ņikita Cvetkovs, Tomass Ignatjevs, Edvards Juhimenko, Rainers Mozulis, Artis Peškovs, Rēzija Marta Spudas, Kristers Suharevs, Ēriks Virubka un Krists Madis Zaļkalns. Latviešu valodas un literatūras skolotājas Vijas Elartes vadībā jaunieši bija sagatavojuši atraktīvu vēstījumu par Ziemassvētku tradīcijām un ticējumiem un cienāja visus ar vārītiem zirņiem, pupām un piparkūkām. Protams, bija arī mūzika un danči.

Pēcpusdienā ar sirsnīgu muzicēšanu un dziesmām Ziemassvētku noskaņu skolotājiem un darbiniekiem bija sagādājuši ģimnāzijas dziedošie kolektīvi – meiteņu ansamblis “Rota”, puišu ansamblis “KPTT”, koris “Sadziedis” - un jaunās čellistes Elizabete un Anna Bulmeres diriģentu Raimonda Bulmera un Sandras Bulmeres vadībā.

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu