Dobeles novada skolēnu 2. projekta darbu konference

18. aprīlī sadarbībā ar Dobeles novada Izglītības pārvaldi Dobeles Valsts ģimnāzijas Dabaszinātņu mācību centrā norisinājās Dobeles novada skolēnu 2. projekta darbu konference. Dalībai konferencē tika izvirzīti 15 projekta darbi - septiņi darbi no Dobeles Valsts ģimnāzijas, četri darbi no Dobeles 1.vidusskolas un četri darbi no Auces vidusskolas. Ģimnāziju konferencē pārstāvēja Ketrīna Driķe, Jūlija Ivanova, Maira Cine, Edvards Juhimenko, Rainers Mozulis, Markuss Skujevskis, Beāte Šmuksta, Silma Samanta Vaišvila un Viviāna Veinberga. 

Žūrijas komisija vērtēja darbu autoru uzstāšanās prasmes. Galveno balvu žūrijas vērtējumā ieguva Dobeles Valsts ģimnāzijas 12.V klases skolnieki Rainers Mozulis un Markuss Skujevskis ar pētniecisko darbu "Karotinoīdu, antocianīnu, fenolu daudzums, antioksidatīvā aktivitāte dažādu krāsu burkānu šķirnēs" (vadītāja sk. Gita Heistere).

Savu viedokli izteikt bija iespēja arī skatītājiem, balsojot par trim interesantākajiem darbiem. Arī šajā kategorijā kā vienu no skatītāju simpātijas balvām ieguva R.Mozuļa un M. Skujevska darbs, tomēr ar vislielāko punktu pārsvaru skatītāju balsojuma priekšgalā izvirzījās M. Cines un E. Juhimenko mākslinieciskās jaunrades darbs "Grāmatas «Delīrijs» galvenās varones emociju izpausme dejā” (vadītāja sk. Gunda Akermane).

Paldies pasākuma vadītājiem 12. I klases skolēniem Ņikitam Cvetkovam un Rēzijai Martai Spudas!

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu