Piedzīvojums ir sācies!
  • Esam Kolkas ragā
  • Piedzīvojuma ceļojums ir galā

Divu dienu piedzīvojumā

Atjaunots:

Dobeles Valsts ģimnāzijas Award vienība  24. augustā, devās bronzas līmeņa piedzīvojuma ceļojumā maršrutā Žocene- Kolkas rags. Pirmajā ceļojuma dienā, jauniešiem bija jāpieveic 15 km no kopējā ceļa posma. Bronzas piedzīvojuma ceļojums DVĢ Award vienībai noslēdzās Kolkas ragā. Jaunieši bija diezgan noguruši, bet priecīgi par paveikto! Šķiet, ka visi mājinieki turējuši īkšķus par mums, jo lietus mums gāja ar līkumu abas dienas, tās dažas ūdens lāses no gaisa neskaitās, drīzāk tā bija patīkama veldze pirmajā dienā. 

Šogad Award bronzas līmeņa ceļojumu īstenoja četri  DVĢ 9. klašu skolēni: Elīna Jana Aukmane, Diāna Žarska un Emīls Grants no 9.A un Dāvis Trubačs no 9.B klases.

Gita Ziemele-Trubača, angļu valodas skolotāja, programmas mentore

Par Award. Jau 12 gadus Valsts izglītības satura centrs Latvijā īsteno Edinburgas hercoga starptautisko jauniešu pašaudzināšanas programmu Award, ko jau ceturto gadu atbalsta arī British Council pārstāvniecība Latvijā. Šīs programmas mērķis ir ar neformālās izglītības palīdzību sniegt iespēju ikvienam jaunietim vecumā no 14 līdz 24 gadiem veidot savu pašizaugsmi - daudzpusīgi sagatavoties patstāvīgai dzīvei, aktīvi izprast un veidot vidi ap sevi, sekmējot arī sabiedrības saliedētību.  Pateicoties sadarbībai ar British Council pārstāvniecību Latvijā, Award programma ir pieejamāka reģionos dzīvojošiem jauniešiem, kuriem ir krietni mazāk iespēju nekā tiem, kuri dzīvo Latvijas galvaspilsētā vai citās lielākajās pilsētās. Projekta laikā jaunieši kopā ar saviem mentoriem darbojas vietējās kopienās, kā arī piedalās ikgadējos pasākumos.

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu