2022.gada 11.martā daudzi Dobeles Valsts ģimnāzijas 12.klašu skolēni izmantoja piedāvājumu - apmeklēt izstādi “Skola 2022”, kura nu jau vairākus gadus tradicionāli notiek  Ķīpsalas hallē.

Divpadsmitās klases dodas savas nākotnes augstskolas meklējumos uz "Skola 2022"

2022.gada 11.martā daudzi Dobeles Valsts ģimnāzijas 12.klašu skolēni izmantoja piedāvājumu - apmeklēt izstādi “Skola 2022”, kura nu jau vairākus gadus tradicionāli notiek  Ķīpsalas hallē.

Izstādē bija pārstāvētas visdažādākās Latvijas augstākās izglītības iestādes. Vislielākā topošo absolventu interese bija par Rīgas Stradiņa universitāti, Rīgas Tehnisko universitāti, Aizsardzības akadēmiju, Latvijas Kultūras akadēmiju, Latvijas universitāti, Biznesa augstskolu “Turība” un daudzām citām. Vienā no piedāvātajām izglītības iestādēm – programmēšanas skolā “DATORIUM” darbojās arī paši 12.klašu audzēkņi: Ingmārs Jakovļevs, Kitija Drabo, Anastasija Varmahovska no 12.A2 klases un 2020.gada absolvents Toms Jaunozols.

“Galvenais ir patiešām gribēt, meklēt iespējas, pašam darboties un tad arī jau skolas laikā var daudz ko sasniegt, iesaistīties un profesionāli līdzdarboties inovatīvā komandā” atzīst Ingmārs.

Prieks bija gan par jauniešu mirdzošajām acīm, gan diskusijām mājupceļā par labākajām iespējām un atbilstošākajām izvēlēm un atziņu: “Skolotāj, beidzot es zinu, ko gribu darīt nākotnē!” Īpaši lepojamies ar ģimnāzijas absolventiem, kuri mūs sagaidīja vairākos stendos – nu jau kā savu augstskolu pārstāvji un vēstneši (skatīt foto). Šādos brīžos mēs, skolotāji, saprotam, ka ir bijis vērts strādāt, un tas ir vispatiesākais sasniegtais rezultāts karjeras izglītībā – veiksmīgas studijas augstskolā. Mērķtiecība, neatslābstoša zinātkāre un sekošana savai sirdsbalsij ir profesionālās labklājības pamats.

Informāciju apkopoja dir.vietn. K.Pakule

un skolotāja, KI konsultante Dz. Stūre

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu