Mehāniskās ventilācijas skursteņi ģimnāzijas ēkai nu ir tīri.
  • Tā ir liela veiksme - sastapt īstu skursteņslauķi! Ap ģimnāzijas skursteņiem darbojās speciālists Ainārs Holodņikovs no SIA "Rears".

Distancēšanās laikā veic saimnieciskus darbus

Kamēr skolas ēkās un teritorijā nav ierastās skolēnu un pedagogu rosības, var paveikt saimnieciskus darbus. Piemēram, 22. aprīlī uz ģimnāzijas vecās ēkas jumta darbojās profesionāls skursteņslauķis.

 Dobeles Valsts ģimnāzijas pārzinis, skolotājs Andris Jakovļevs sacīja: - Šo laiku izmantojam, lai novērstu ugunsdrošības dienesta darbinieku norādītās nepilnības, tostarp iztīrītu mehāniskās ventilācijas skursteņus, kas ir jāveic reizi piecos gados. Strādāja arī automātiskās ugunsdrošības uzraudzības speciālisti, arī jaunajā korpusā. Tika arī pielabotas kāpnes DzMC korpusā.

Vaicāts par aktuālām saimnieciskām problēmām, kas būtu risināmas, Andris Jakovļevs pastāstīja, ka ir nodoms jaunā korpusa gaiteņu zemos radiatorus, kurus skolēniem patīk izmantot sēdēšanai un mantu novietošanai, nosegt ar soliem, lai tiešām varētu tur sēdēt, apkures sistēmu nebojājot. Ir jau izstrādāts projekts. Taču pašlaik nav iespēju to īstenot, jo nekādi iepirkumi nav iespējami. Vien līdz ārkārtas situācijai pagūts DzMC labiekārtot telpu tehniskajiem darbiniekiem - izvietot ietilpīgu skapi personisko mantu novietošanai, kā arī pielikt telpās žalūzijas.

Sagatavoja Sarmīte Rone

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu