…arī šis viss kādreiz beigsies. 

Taču, kamēr visi atrodamies pašizolācijā, piedāvājam piedalīties īpašā, šim laikam veltītā konkursā. 

·Aicināti piedalīties gan Dobeles Valsts ģimnāzijas skolēni, gan skolotāji un darbinieki. 
 • Konkursa nominācijas

COVID laika konkurss! Aicinām iesaistīties!

…arī šis viss kādreiz beigsies.

Taču, kamēr visi atrodamies pašizolācijā, piedāvājam piedalīties īpašā, šim laikam veltītā konkursā.

·Aicināti piedalīties gan Dobeles Valsts ģimnāzijas skolēni, gan skolotāji un darbinieki. 

·Iesūti kādai no nominācijām raksturīgu foto WhatsApp vietnē K.Pakulei (tel. 29971252) vai e-pastā gimnazija@dobele.lv

·Uzraksti savu vārdu, uzvārdu, klasi un nomināciju, kurā startē. 

·Foto vari sūtīt līdz Covid ārkārtējās situācijas pēdējai oficiālajai dienai (seko mediju informācijai!)

·Kvalitatīvākos darbus publicēsim ģimnāzijas mājas lapā. 

·Balvu fonds ir paredzēts (izteiksmīgāko darbu katrā nominācijā noteiks neatkarīga žūrija).

Idejas autores I.Didže&K.Pakule

NOMINĀCIJAS 

 • Neparastākā recepte. Vai esi izmēģinājis kaut ko interesantu šajā laikā?     Padalies ar savu veikumu. Iesūti foto ar šo gardumu + recepti.
 • Lielākais atklājums. Vai esi atklājis savā dzīvē kaut ko jaunu? Kādu jaunu talantu? Vērtīgu blogu? Kādu jaunu personības iezīmi sevī? Sūti foto un īsu aprakstu, kādēļ tas Tev ir atklājums.
 • Lielākais izaicinājums. Nav, ko darīt? Esi radošs! Esi pieņēmis kādu izaicinājumu un sekmīgi ticis ar to galā, padalies ar foto + īsi apraksti, kas tas bija un kādēļ tas Tev bija izaicinājums.
 • Labākā sportiskā aktivitāte. Veselā miesā vesels gars – teica jau senatnē. Kā Tu aktivizēji savu imunitāti Covid laikā? Padalies ar foto “in action” un īsi apraksti, ko Tu tur dari un kāpēc.
 • Neparastākais atklājums dabā. Dodies izbraukumos/pārgājienos pie dabas? Varbūt esi sastapis kādu neparastu putnu, augu, ķērpi, dzīvnieku, akmeni, klinti…jebkādu dabas objektu. Sūti foto + pastāsti, kur tas bija.
 • Mans labais darbs dabas/sabiedrības labā. Šobrīd grūti ir ne tikai cilvēkiem, arī daba nepārtraukti pārcieš vīrusa “homo sapiens” radītās sekas. Vai Tu esi dabas draugs? Tikai runā un “ielaiko bildes” vai arī reāli kaut ko esi darījis, lai dabai palīdzētu? Sūti savu labo darbu + īsu aprakstu par to.
 • Vērtīgākā izlasītā grāmata. Vai esi izlasījis kādu Tavuprāt īpaši vērtīgu grāmatu? Vai Tu to ieteiktu arī citiem vienaudžiem, kolēģiem? Sūti šīs grāmatas foto un īsu anotāciju, kādēļ to būtu vērts izlasīt.
 • Stilīgākā Lieldienu ola. Olu mākslas dienas nav aiz kalniem, izmēģini kaut ko jaunu vai arī liec lietā savas sen pārbaudītās olu krāsošanas tradīcijas. Padalies ar “oliņbildi” un uzraksti īsu padomu – kā tik skaistu olu var dabūt?
 • Kičīgākais mājas tērps. Esi elegants un skaists arī mājās? Nu, protams! Tev netrūkst radošu ideju savas garderobes veidošanā jebkuros apstākļos. Varbūt Tu sarīkoji mazo “Modes skati” sev un spogulim? Padalies ar smuku pašbildi un uzraksti, kāpēc izvēlējies tieši šo tērpu.
 • Labākās “zāles” pret grūtsirdības brīžiem. Šo mēs gaidām visvairāk! Raksti, kā Tu tiec galā, kad uznāk Covid apnikums un gribas, lai dzīve atkal mutuļo kā senāk. Ko Tu dari, kā uzturi sevi labā omā un ko Tu ieteiktu citiem. Gaidām foto un info! 

Un atceries par noteikumiem – mazgāt rokas, sociāli distancēties, palikt mājās!

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu