Bauskas Valsts ģimnāzijas un Dobeles Valsts ģimnāzijas pašpārvaldes jauniešu pieredzes apmaiņas pasākums viesu namā "Dole"

9. oktobrī Dobeles Valsts ģimnāzijas skolēnu padome tika uzaicināta ciemos pie Bauskas Valsts ģimnāzijas skolēnu padomes, viesu namā "Dole", projekta "Kopāspēks 2" realizācijas pasākumā.

Šīs tikšanās mērķis bija savstarpēji dalīties ar problēmām saistībā ar skolēnu labklājību. Izzināt, ar kurām problēmām mēs saskaramies mūsu skolu vidē, un kā mēs, kā skolēnu padome, varam to risināt.

Bauskas Valsts ģimnāzijas skolēnu padome bija sagatavojusi daudz un dažādas aktivitātes un uzdevumus saistībā, ar skolēnu labklājības uzlabošanu. Aktivitātes vadīja arī pasākumu vadītāja un koučs Lilita Gārbena, no kuras varēja smelties idejas, ko mēs varam darīt, lai uzlabotu labklājību skolā. Dienas izskaņā mēs veidojām plakātus, kur tika rasti 5 risinājumi problēmām ar ko saskaramies skolas vidē. Lai gan pasākuma sākumā bija uztraukums un nedrošība, pasākuma beigās bijām ieguvuši gan zināšanas problēmu risināšanā, gan jaunus kontaktus. 

Tekstu sagatavoja Annija Veide 12.U klase

Foto Inita Nagņibeda, BVĢ direktores vietniece

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu