Atskats uz ZZ čempionātu 2023

20.maijā Dobeles Valsts ģimnāzijas 8.A, 8.C un 11.UK klases piedalījās ZZ čempionāta finālā Bauskā. Atskats uz to, kā klasēm veicās.

11.UK klasei tika dota iespēja piedalīties ZZ čempionātā, kas ir ikgadējs klašu saliedēšanās pasākums.

11.UK klasei bija viena apņemšanās - uzvarēt kopā. Viņi spēja saprasties un tieši šis pasākums viņus satuvināja. Viņi nebija pirmie, bet tik un tā svinēja, jo ieguva, ko daudz svarīgāku - savstarpēju cieņu un neaizmirstamas atmiņas. Kā arī viņi iemācījās paļauties viens uz otru un uzticēties viens otram.

Komandas gars bija lielisks. Viņi spēja tikt galā ar visiem dotajiem izaicinājumiem, liekot visus prātus kopā. Pasākuma noslēgumā gaisā virmoja pozitīva enerģija. Šis pasākums vienpadsmitajos radīja piederības sajūtu, un pasākums apliecināja, ka šīs klases draudzība nav saraujama.

Tekstu sagatavoja Annija Veide 11.UK

 

Desmit 8.A klases skolēni un klases audzinātāja Laura Branta piedalījās ZZ čempionāta finālā.

Lai tiktu uz finālu vispirms bija jāveic kāds labs darbiņš, kur skolēni veicina nelielu talku un tika tālāk uz pusfinālu. Pusfinālā bija jānofilmē digitāls video, kur attēlo kādu interneta zelta likumu. Bija arī jāizveido klases karogs, kuru saņēmām klātienē ZZ čempionāta finālā Bauskā. Bija arī bonusa uzdevumi.

Fināls sastāvēja no 5 dažādiem uzdevumiem – rāpšanos sienā, labirinta iešana, orientēšanās un jautājumu atbildēšana, ūdensbalonu mešana un ūdens uzkrāšana, un šķēršļu trase. Starplaikos piedalījāmies arī citādās aktivitātēs.

Kopumā guvām lielisku pieredzi, labas emocijas, saliedētību un pārliecību, ka nākamgad piedalīsimies atkal.

Šī diena bija ļoti interesanta un emociju pilna!

Paldies organizatoriem par šo lielisko pasākumu un iespēju!

Tekstu sagatavoja Beate Jansone 8.A

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu