9.B klases ekskursija SIA "Dobeles Ūdens"

    2022.gada 23.novembrī, 9.b klase kopā ar  klases audzinātāju Marīti Barakauskaiti, devās ekskursijā uz SIA "Dobeles Ūdens". Nedaudz pastāstīšu par to kā mums tur veicās.

   Mūsu ekskursija sākās ar došanos uz SIA "Dobeles Ūdens" galveno ēku, kur mums īsi pastāstīja ar ko uzņēmums nodarbojas un kas ir viņu pārziņā. Pēc nelielās prezentācijas sekoja mazs praktiskais darbs, kur klasei bija jāsadalās divās daļās un uz laiku pēc parauga no plastmasa caurulēm jāsaliek krēsls. Tālāk mēs devāmies uz ‘’Pīlēniem”, kur mums parādīja un pastāstīja, kā notiek ūdens atdzelžošana. Noslēguma vieta bija ‘’Krīgeri’’, kur mēs uzzinājām, kā attīra ūdeni ielaižot tajā baktērijas.

    Aptaujājot klasesbiedrus, visiem ekskursija šķita interesanta, daudziem bija interesenti uzzināt, kāds ir ūdens cikls nokļūšanai līdz mūsu mājām un, cik atbildīgs darbs ir cilvēkiem, kuri tur strādā. Kā arī daudziem patika praktiskais darbs ar caurulēm. Protams, bija arī lietas, kas daudziem nepatika, piemēram, specifiskā smarža, kas bija ‘’Krīgeros”.

Kopumā ekskursija bija interesanta, mēs uzzinājām daudz ko jaunu, un labprāt  dotos uz vēl šāda veida ekskursijām.

Tekstu sagatavoja Dinija Veidliņa 9.b

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu