7.b un 8.b talko Pokaiņu mežā

Š.g. 29. aprīlī Dobeles Valsts ģimnāzijas 7. b un 8. b klases un audzinātājas Iveta Meija un Marite Barakauskaite devās uz Pokaiņu mežu, lai sakoptu vidi, kur rudenī tikšot izveidotas gaisa takas.

Pirms darba, noklausījāmies noteikumus, kurus mums norādīja gids. Īpaši tika uzsvērts, ka tā vieta, kurā mēs strādājām bija mežs, kurā bija sācis veidoties mazs purvs, no kura vajadzēja diezgan uzmanīties. Bija arī diezgan augsts kalns, tāpēc bija jābūt diezgan piesardzīgiem, lai sevi neievainotu.

Mums bija ļoti laba darba organizācija!

Pēc paveiktā darba viens no gidiem mūs aizveda uz skaistu vietu, kur varēja apskatīt lielisku ainavu, atpūsties, papriecāties par dažām vabolēm, skudrām un citiem maziem iemītniekiem, kuri tajā brīdī tur atradās un centās atrasties uzmanības centrā.

Kā gan vēsā, bet gana saulainā laikā var iztikt bez siltas tējas? Pokaiņos pēc visa padarītā un apskatītā, a/s "Latvijas Valsts meži" mums piedāvāja zāļu tēju, kura tika vārīta katlā uz uguns turpat uz vietas. Skolēni svaigā gaisā atpūtās,  ēda līdzpaņemtās maizītes un cepa uz uguns desiņas.

Es, kā arī mana klase – 8.b un 7.b klase esam lepni par padarīto darbu! Pastrādājām brīvā dabā, papriecājāmies arī. Tos momentus, ir grūti aizmirst.

No Latvijas tikai 2 skolas ir ieguldījušas darbu Pokaiņu mežā, viena no tām esam mēs! Mums ir ar ko lepoties!

Informāciju apkopoja 8.b klases skolniece Līga Korme

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu