7.a un 8.b klases skolēni piedalās konkursā "Rēbusiņš"

Š. g. 12.maijā  Dobeles Valsts ģimnāzijas 7.a un 8.b  klases skolēnu komandas kopā ar audzinātājām Dz. Stūri un I. Meiju devās uz Jūrmalas Valsts ģimnāziju, lai piedalītos konkursā "Rēbusiņš".

Konkursā piedalījās 10 komandas no Bauskas, Dobeles, Cēsīm, Siguldas, Valmieras un Jūrmalas Valsts ģimnāzijām.

Sākumā uzstājās Jūrmalas Valsts ģimnāzijas 7.klases skolēni  ar muzikālu priekšnesumu.

Konkursam bija 2 daļas - 1. daļa norisinājās skolas zālē, kurā bija dažādi uzdevumi - mīklu sacerēšana un minēšana, muzeju un pieminekļu atpazīšana, matemātiski uzdevumi u.c. , bet 2. daļa turpinājās dabā.

Pie jūras vajadzēja veikt uzdevumu orientējoties pēc norādēm un izmantot kompasu. Pēc tam bija jāatrod Baltijas jūras zivis burtu jūklī, vajadzēja atpazīt augus, izmantojot augu noteicēju.

Interesants uzdevums bija pie jūras, kad komandām vajadzēja  izprast ģeogrāfiskos jēdzienus un izveidot tos smiltīs  no dabas materiāliem.

Katrai grupai bija jāuztaisa mājas darbs ''Sveiciens no manas pilsētas''.  Pēc žūrijas vērtējuma mūsu skolas 7.a klase  bija uztaisījusi video materiālu visinteresantāk un saņēma atzinības rakstu. Katrs skolēns dāvanā saņēma blociņu ar Jūrmalas Valsts ģimnāzijas logo un pildspalvu.

Abas komandas saņēma pateicības rakstus un konfekšu tūtas  par piedalīšanos un ieguva jaunas zināšanas un draugus. Konkurss ļoti patika, tas bija izzinošs un ļoti interesants.  Visi skolēni bija ļoti priecīgi un smaidīgi pēc šī konkursa.

Konkursa "Rēbusiņš" komandu dalībnieki 7. a klasē : Emīlija Apse, Ralfs Bēvalds, Beāte Cehanoviča,  Anna Kosinkina, Amanda Kuzmicka, Diāna Kovaļeva, Jēkabs Luste.

8.b : Māra Ģirne, Madara Āboma, Simona Mežgale, Aivis Skutelis, Rūdis Šķupelis, Laura Smokro, Esmeralda Grīva.

Informāciju apkopoja klašu audzinātājas Dz. Stūre un I. Meija

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu