11.A klase dodas mācību ekskursijā

Šī gada 18. septembrī, 11.A klase kopā ar audzinātāju L.Urbeli devās mācību ekskursijā uz Rīgu.
"Par spīti rudenīgajiem laika apstākļiem, ekskursiju jau agrā rīta stundā sākām ar došanos uz Latvijas Universitātes botānisko dārzu, kurā apskatījām un iepazinām visdažādākās augu sugas, tostarp, arī tādas, kas Latvijas savvaļā nav ieraugāmas. Tās uz brīdi deva iespēju sajusties kā vasarā.


Pēc pastaigas pa botānisko dārzu, devāmies apskatīt mūsu Gaismas pili, Latvijas Nacionālo bibliotēku, uzzinājām par tās tapšanu, kā arī atklājām līdz šim nezinātas bibliotēkas iespējas, piemēram, audio un nošu lasītavām.


Agrā pēcpusdienā ieradāmies RSU Anatomijas un Antropoloģijas institūta muzejā. Zinoša un atjautīga gida/ pasniedzēja pavadībā uzzinājām svarīgāko par cilvēka ķermeni un apskatījām desmitiem eksponātu. Visi muzeja eksponāti bija īsti un radīja patiesu interesi ik katram.


Ekskursijas noslēgumā klasei bija iespēja pārbaudīt spēkus un prasmes boulinga spēlē, kā arī, pirms došanās mājup, kopā noskatīties komēdiju "Atvaļinājums". Ekskursija paliks atmiņā gan ar daudz iegūtajām zināšanām, gan pozitīvajām emocijām un klases kopības sajūtu."Informāciju sagatavoja 11.A klases skolniece Diāna Ābelīte

atpakaļ
Jautājumi, komentāri par rakstu