DVĢ

DOBELES VALSTS ĢIMNĀZIJA

Sākums Sasniegumi Olimpiādes Vācu valodas olimpiāde

Zemgales reģiona vācu valodas olimpiāde 8.klasēm

Noslēgusies 45.Zemgales reģiona vācu valodas olimpiāde 8.klasēm

Komunikācijas prasmēs vācu valodā 25.03. Dobeles Valsts ģimnāzijā mērojās spēkiem 7. un 8.klašu skolēni no astoņām reģiona skolām: Tukuma Raiņa ģimnāzijas, Tukuma 2.pamatskolas, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas, Jelgavas 4.vidusskolas, Bēnes vidusskolas, Iecavas vidusskolas, Pilsrundāles vidusskolas un Dobeles Valsts ģimnāzijas.

Tēmu loks bija patiešām plašs, iekļaujot stāstījumu par sevi un saviem draugiem līdz pat iepazīstināšanai ar savu pilsētu un valsti, tādēļ vēl jo lielāks prieks par skolēnu virtuozajām atbildēm un labo sagatavotību šajā svešvalodā.

Olimpiādes laureāti ar maksimāli iespējamo punktu skaitu šoreiz divi: Luīze Karolīna Auliha no Tukuma Raiņa ģimnāzijas un Fabians Kapustjonoks no Dobeles Valsts ģimnāzijas. Tikai par mata tiesu atpalika Terēza Druviņa no Iecavas vidusskolas un Sīmanis Olafs Jurševics no Tukuma Raiņa ģimnāzijas – viņiem II vieta. Trešajā vietā ierindojās Signija Būmeistare no Tukuma 2.pamatskolas.  Īpašās atzinības saņēma Rūta Čaklā un Kristīne Krastiņa no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas un Kristīne Juhņeviča no Iecavas vidusskolas.

Sirsnīgs paldies olimpiādes organizatorei, Dobeles, Auces un Tērvetes vācu valodas metodiskās apvienības vadītājai Dinai Grīnfeldei, visām dalībskolu vācu valodas skolotājām par godprātīgo darbu žūrijā un īpaši Dobeles novada Izglītības pārvaldei par finansiālo atbalstu un balvām. Skolēniem ļoti patika!

Par to, cik svarīgas un motivējošas gan skolēniem, gan mācībspēkiem ir šādas tikšanās reizes, pārliecinājās

DVĢ vācu valodas skolotāja Kristīne Pakule

Jautājumi, komentāri par rakstu
 

Jaunumi sadaļā Vācu valodas olimpiāde