DVĢ

DOBELES VALSTS ĢIMNĀZIJA

 • Veiksmīgu jauno mācību gadu!

  Veselību, izturību, radošumu, sadarbību un savstarpēju sapratni visai ģimnāzijas saimei, mūsu skolēniem un viņu ģimenēm, mūsu domubiedriem un atbalstītājiem 2020./2021. mācību gadā!

 • Tiekamies Zinību dienā

  Dobeles Valsts ģimnāzija jauno, 2020./2021. mācību gadu iesāks ar Zinību dienai veltītu tikšanos 1. septembrī. Pulksten 10.00 Dabaszinātņu mācību centra pagalmā tiek gaidīti 7., 10. un 12. klašu skolēni.

  8., 9. un 11. klases tiekas klases stundā plkst. 11.00.

  Detalizēta informācija  pieejama e-klasē.

 • Būsim atbildīgi, un mums izdosies!

  ".. Vissvarīgākais šobrīd ir saglabāt savu, savas ģimenes un tuvo cilvēku veselību. Darīsim visu tā, lai veiksmīgi pārdzīvotu šo pasaules krīzi!

  Tiekamies attālināti! .."

  Lasīt vairāk

 • Kristīnei Pakulei - Draudzīgā Aicinājuma apbalvojums

  Cēsu Draudzīgā aicinājuma Valsts ģimnāzijā 28.janvārī pasniedza medaļas un Goda rakstus 5 nominācijās - absolventiem, skolotājiem, sabiedriskajiem darbiniekiem un mediju pārstāvjiem par ieguldījumu izglītības attīstīšanā, popularizēšanā, atbalstīšanā un augstu sasniegumu uzrādīšanā starptautiskās olimpiādēs un konkursos. Nominācijā "Sabiedriskais darbinieks" apbalvojumu saņēma mūsu skolotāja Kristīne Pakule. Sveicam!

 • Aicinām izkrāsot skolas vēstures lappuses!

  2022. gadā Dobeles ģimnāzija atzīmēs skolas pastāvēšanas simtgadi. Aicinām absolventus, kādreizējos un tagadējos pedagogus un darbiniekus dalīties atmiņās par savu skolu. Vairāk informācijas - DVĢ mājas lapas  sadaļā "PAR MUMS". Gaidām Jūsu stāstus skolas simtgadei!

 • Apsveicam skolotāju Dainu Glušaku!

  3. oktobrī Dobeles koncertzālē ZINTA notikušajā novada Skolotāju dienas sarīkojumā Dobeles novada pašvaldības Pateicību par nozīmīgu ieguldījumu un sasniegumiem izglītības darbā novadā saņēma Dobeles Valsts ģimnāzijas informātikas un matemātikas skolotāja Daina Glušaka. Apsveicam un lepojamies!

Jaunumi