DVĢ

DOBELES VALSTS ĢIMNĀZIJA

 • Būsim atbildīgi, un mums izdosies!

  Sveicināti visi!

  Sākam interesantu mēģinājumu - no 23. marta mācīties attālināti. Redzu, ka e-klasē jau ir ievietoti daudzi uzdevumi garākam termiņam, norādītas atbalsta iespējas. Šajā ārkārtējās situācijas laikā strādāsim tā, lai būtu mierīga vide, patīkami darbiņi un pienākumi tiktu veikti apzinīgi, ar atbildību. Ikvienu skolēnu attālināti atbalstīs audzinātājas un priekšmetu skolotāji. Ja arī kas nesanāks izglītības procesā, kā iecerēts, saprotam - mēs visi mācāmies, un kļūdīties mācoties ir pieņemami. Ja rodas jautājumi par mācību satura apgūšanu, lūdzu, jautājiet bez vilcināšanās!

  Vissvarīgākais šobrīd ir saglabāt savu, savas ģimenes un tuvo cilvēku veselību. Darīsim visu tā, lai veiksmīgi pārdzīvotu šo pasaules krīzi!

  Mēs būsim atbildīgi, un mums izdosies!

  Tiekamies attālināti!

   Ar cieņu, direktore Inese Didže

   

 • Kristīnei Pakulei - Draudzīgā Aicinājuma apbalvojums

   Cēsu Draudzīgā aicinājuma Valsts ģimnāzijā 28. janvārī pasniedza medaļas un Goda rakstus 5 nominācijās - absolventiem, skolotājiem, sabiedriskajiem darbiniekiem un mediju pārstāvjiem par ieguldījumu izglītības attīstīšanā, popularizēšanā, atbalstīšanā un augstu sasniegumu uzrādīšanā starptautiskās olimpiādēs un konkursos. Šajā reizē nominācijā "Sabiedriskais darbinieks" apbalvojumu saņēma mūsu skolotāja, direktores vietniece Kristīne Pakule. Mīļi sveicam!

 • Aicinām izkrāsot skolas vēstures lappuses!

  2022. gadā Dobeles ģimnāzija atzīmēs skolas pastāvēšanas simtgadi. Aicinām absolventus, kādreizējos un tagadējos pedagogus un darbiniekus dalīties atmiņās par savu skolu. Vairāk informācijas - DVĢ mājas lapas  sadaļā "PAR MUMS". Gaidām Jūsu stāstus skolas simtgadei!

 • Dabaszinātņu mācību centra atklāšana - 20. novembrī

  20. novembrī paredzēta Dabaszinātņu mācību centra atklāšana. Pasākumā piedalīties uzaicināta arī izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska.

 • Apsveicam skolotāju Dainu Glušaku!

  3. oktobrī Dobeles koncertzālē ZINTA notikušajā novada Skolotāju dienas sarīkojumā Dobeles novada pašvaldības Pateicību par nozīmīgu ieguldījumu un sasniegumiem izglītības darbā novadā saņēma Dobeles Valsts ģimnāzijas informātikas un matemātikas skolotāja Daina Glušaka. Apsveicam un lepojamies!

 • Dabaszinātņu mācību centrs ir nodots ekspluatācijā

  26. septembrī jaunā Dabaszinātņu mācību centra korpuss ir nodots ekspluatācijā. Sākusies telpu iekārtošana.

Jaunumi