Skolotāji

Dobeles Valsts ģimnāzijas skolotāji 2017./2018.m.g.

  1. INESE DIDŽE,  direktore, 12.BK klases audzinātāja
  2. AIJA JAKOVĻEVA,  direktores vietniece izglītības jomā, informātikas skolotāja
  3. GITA JĀKOBSONE,  direktores vietniece izglītības jomā, 11.BK klases audzinātāja
  4. KRISTĪNE PAKULE,  direktores vietniece izglītības jomā, 8.A klases audzinātāja
  5. ANDRIS JAKOVĻEVS,  skolas pārzinis, mājturības un tehnoloģiju skolotājs
  6. IVETA MEIJA,  sociālā pedagoģe, sociālo zinību skolotāja, 10.A1 klases audzinātāja
  7. GUNDA AKERMANE,  bibliotekāre, 10.BK klases audzinātāja
  8. MARĪTE BARAKAUSKAITE,  mājturības un tehnoloģiju skolotāja, 9.B klases audzinātāja
  9. RUDĪTE BRIEDE,  latviešu valodas un literatūras skolotāja
  10. SANDRA BULMERE,  interešu izglītības skolotāja
  11. RAIMONDS BULMERS,  mūzikas skolotājs
  12. SARMĪTE DUDE,   ķīmijas skolotāja
  13. JĀNIS OSKARS DARČIKS, fizikas  un  interešu izglītības skolotājs
  14. SOLVITA MIGLINIECE,  ekonomikas  un komerczinību skolotāja
  15. VIJA ELARTE,  latviešu valodas un literatūras skolotāja
  16. ELITA FREIJA,  angļu valodas skolotāja, 11.A1 klases audzinātāja
  17. DAINA GLUŠAKA,  informātikas un matemātikas skolotāja
  18. DINA GRĪNFELDE,  vācu valodas skolotāja
  19. GITA HEISTERE,  bioloģijas skolotāja
  20. ANDA BALAMA, ģeogrāfijas skolotāja
  21. ŽANNA KOPANOVA,  krievu valodas skolotāja, 8.B klases audzinātāja
  22. DITA LEINERTE,  psiholoģijas skolotāja
  23. LUDMILA LIEPIŅA,  krievu valodas skolotāja
  24. SARMĪTE MARCINKEVIČA,   informātikas skolotāja
  25. INGA OZOLIŅA,   vizuālās mākslas skolotāja
  26. PĒTERIS PUĶĪTIS,  fizikas skolotājs
  27. JEĻENA RAŅĶE,  krievu valodas skolotāja
  28. AIVA RITUMA,  matemātikas skolotāja
  29. VĒSMA RONE,  latviešu valodas un literatūras skolotāja
  30. TATJANA SAVICKA,  angļu valodas skolotāja
  31. KĀRLIS SEŅKO,  programmēšanas skolotājs
  32. INDRA SKRANDA, vēstures skolotāja
  33. SILVIJA SMILTNIECE,  kulturoloģijas un vēstures skolotāja
  34. DZINTRA STŪRE,  bibliotekāre, 9.A klases audzinātāja
  35. JOLANTA ŠAKNERE,  matemātikas skolotāja, 10.A2  klases audzinātāja
  36. AIJA ŠTĀLE,   vēstures, filozofijas, politikas un tiesību skolotāja, 7.A klases audzinātāja
  37. VALDIS TENSONS,   interešu izglītības skolotājs
  38. GITA TUKIŠA, matemātikas skolotāja
  39. LIGITA URBELE,   sporta skolotāja, 7.B  klases audzinātāja
  40. IEVA VAIVODE,  angļu valodas skolotāja, 11.A2 klases audzinātāja
  41. LAILA VANADZIŅA,  matemātikas skolotāja
  42. RUTA VEIDEMANE,  latviešu valodas un literatūras skolotāja
  43. ĒRIKS ZAREMBA,  sporta skolotājs
  44. GITA ZIEMELE-TRUBAČA, angļu valodas skolotāja, 12.A1 klases audzinātāja
  45. INETA ŽEIERE,  dabaszinību, ķīmijas un fizikas skolotāja, 12.A2 klases audzinātāja