Mācību priekšmetu olimpiādes

Sveicam Auces, Dobeles un Tērvetes novadu atklātās olimpiādes latviešu valodas un literatūras uzvarētāju! 22.februāris, 2012

2012.gada 22.februāris Sveicam Elīnu Brahmani ar iegūto atzinību latviešu valodas olimpiādē. Paldies par skolnieces sagatavošanu skolotājām R.Briedei un V.Elartei!

Lasīt vairāk

Sveicam Auces, Dobeles un Tērvetes novadu Mājturības un tehnoloģiju olimpiādes uzvarētāju! 22.februāris, 2012

2012.gada 22.februāris Sveicam Edmundu Sardiko ar iegūto – 1. vietu Paldies par skolēna sagatavošanu skolotājam Andrim Jakovļevam!

Lasīt vairāk

Sveicam Auces, Dobeles un Tērvetes novadu Matemātikas 62.olimpiādes 2.posma uzvarētājus! 17.februāris, 2012

2012.gada 17.februāris Nauris Narvaišs – 1.vieta Kristiāna Bogdanoviča – 3.vieta Aleksandrs Krastiņš – Atzinība Paldies par skolēnu sagatavošanu skolotājiem Jolantai Šaknerei, Gatim Narvaišam, Dainai Glušakai un Arturam Teihmanim!

Lasīt vairāk

Sveicam Auces, Dobeles un Tērvetes novadu Vizuālās mākslas olimpiādes uzvarētājus! 16.februāris, 2012

2012.gada 16.februāris Nadīna Patrīcija Zaremba – 2.vieta Marks Koļaņikovs – Atzinība Alise Sieriņa – Atzinība Paldies  par skolēnu sagatavošanu skolotājām Marītei Barakauskaitei un Ingai Ozoliņai!

Lasīt vairāk

Sveicam Auces, Dobeles un Tērvetes novadu Ķīmijas olimpiādes 2.posma uzvarētājus! 9.februāris, 2012

2012.gada 9.februāris Karīna Ņikitina – 1.vieta Andrai Freimane – 2.vieta Kristiāns Jankovičs – 2.vieta Jānis Skrebels – 3.vieta Elīna Suhecka – Atzinība Elza Lāma – Atzinība Paldies par skolēnu sagatavošanu [...]

Lasīt vairāk

Sveicam Auces, Dobeles un Tērvetes novadu Vēstures 18.olimpiādes 2.posma uzvarētājus! 7.februāris, 2012

2012.gada 18.janvāris Airisa Zalinkeviča – 1.vieta Elza Vildaus – 2.vieta Lelde Roze – 3.vieta Diāna Ļeonova – Atzinība Paldies par skolēnu sagatavošanu skolotājai Silvijai Smiltniecei!

Lasīt vairāk

Sveicam Auces, Dobeles un Tērvetes novadu Latviešu valodas un literatūras 38.olimpiādes uzvarētājus! 6.februāris, 2012

2012.gada 6.februāris Jānis Skrebels – 1.vieta Lidija Kronberga – 1.vieta Madara Bartulsone – 2.vieta Alise Zandersone – Atzinība Paldies par skolēnu sagatavošanu skolotājām Vijai Elartei, Vēsmai Ronei un Rutai Veidemanei!

Lasīt vairāk

Sveicam Auces, Dobeles un Tērvetes novadu Matemātikas 62.olimpiādes 2.posma uzvarētājus! 3.februāris, 2012

2012.gada 3.februāris Edvards Tensons – 1.vieta Airise Zalinkevica – 1.vieta Jānis Oskars Darčiks – 2.vieta Artūrs Mhitarjans – 2.vieta Egita Fabiane – 2.vieta Edīte Arika – 2.vieta Reinis Lillais – [...]

Lasīt vairāk

Sveicam Auces, Dobeles un Tērvetes novadu Latviešu valodas un literatūras 38.olimpiādes uzvarētājus! 30.janvāris, 2012

2012.gada 30.janvāris Madara Kundrāte – 1. vieta Kellija Bluzmane – 1. vieta Elvisa Katrīna Lambrekse – 3. vieta Karīna Tautkus – 3. vieta Karīna Ņikitina – Atzinība Ieva Šteinmane – [...]

Lasīt vairāk

Sveicam Auces, Dobeles un Tērvetes novadu Mājturības un tehnoloģiju olimpiādes zēniem uzvarētājus! 25.janvāris, 2012

2012.gada 25.janvāris Sveicam Mārtiņu Freimani – 2.vietu un Emīlu Tivču – Atzinību Paldies skolotājam Andrim Jakovļevam par zēnu sagatavošanu mājturības un tehnoloģiju olimpiādei!

Lasīt vairāk