Mācību priekšmetu olimpiādes

Mācību olimpiāžu un konkursu veiksminieki izbaudīja „zvaigžņu stundu” 17.maijs, 2018

9. maijā Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošajā vidusskolā norisinājās Dobeles un Tērvetes novadu skolēnu olimpiāžu uzvarētāju salidojums, kurā tika sumināti 1. vietas ieguvēji novada mācību priekšmetu olimpiādēs vai konkursos, kā arī Zemgales reģiona, atklāto un valsts olimpiāžu laureāti un viņu skolotāji.

Lasīt vairāk

Iepriecina sasniegumi vācu valodā 19.aprīlis, 2018

8. klases skolēni piedalījās vācu valodas 48. olimpiādes 3. posmā Zemgales reģionā, kurā savas zināšanas apliecināja labākie valodas zinātāji no Dobeles, Jelgavas, Bauskas, Rundāles, Ozolnieku, Iecavas, Tukuma novada.

Lasīt vairāk

Beātei Cehanovičai – medaļa Valsts olimpiādē bioloģijā 26.februāris, 2018

Janvārī Rīgā norisinājās valsts olimpiāde bioloģijā, kurā trīs dienas savu erudīciju un prasmes apliecināja arī Dobeles Valsts ģimnāzijas 9. klases skolnieces, bioloģijas skolotājas Gitas Heisteres audzēknes Beāte Cehanoviča un Klinta Mozule.

Lasīt vairāk

Krievu valodas (svešvalodas) valsts olimpiādes 3. posmā piedalīsies ģimnāzisti Julianna Bunte un Dilans Kabajevs 16.februāris, 2018

8. februārī Dobeles Valsts ģimnāzijā notika Krievu valodas (svešvalodas) 22. Valsts olimpiādes 2. – novada – posms.

Lasīt vairāk

8. un 9. klašu skolēni apliecināja savas prasmes novada mājturības olimpiādē 7.februāris, 2018

1. februārī vairāki Dobeles Valsts ģimnāzijas 8. un 9. klašu skolēni piedalījās novada mājturības, tehnoloģiju un mājsaimniecības olimpiādē – 2018, ko šogad valsts līmenī ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu Nacionālā attīstības plāna – 2020 ietvaros organizē Valsts izglītības satura centrs. Olimpiādē iesaistījās arī skolēni no Auces un Tērvetes novada.

Lasīt vairāk

Dobeles Valsts ģimnāzijas skolēni piedalās Latgales reģiona 1. atklātajā valodu olimpiādē 2.janvāris, 2018

15. decembrī trīs mūsu ģimnāzisti atsaucās Preiļu Valsts ģimnāzijas aicinājumam, pārbaudīt un apliecināt savas zināšanas un prasmes valodu jomā. Izglītojamie veica uzdevumus valsts valodā un 2 svešvalodās pēc izvēles.

Lasīt vairāk

Skolēnu panākumi atklātajā ķīmijas olimpiādē 29.marts, 2017

DVĢ skolēni godam pārstāv savu skolu atklātajā ķīmijas olimpiādē.

Lasīt vairāk

DVĢ skolēnam Fabianam Kapustjonokam izcili panākumi Atklātajā svešvalodu konkursā 20.februāris, 2017

2017. gada 28. janvārī Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā norisinājās Atklātais svešvalodu konkurss angļu un vācu valodā 6. un 9. klašu skolēniem.

Lasīt vairāk

DVĢ skolēni piedalās Zemgales reģionālajā angļu valodas olimpiādē 15.aprīlis, 2016

Trešdien, 13.aprīlī, norisinājās Zemgales reģionālā angļu valodas olimpiāde Jelgavā, kurā piedalījās arī Dobeles Valsts ģimnāzijas skolēni.

Lasīt vairāk

Zemgales reģiona vācu valodas olimpiāde 8.klasei 1.aprīlis, 2016

2016. gada 18.martā Iecavas vidusskolā notika Zemgales reģiona vācu valodas olimpiāde 8.klasei, kurā piedalījās skolēni, kas ieguva augstas vietas Dobeles novada olimpiādē.

Lasīt vairāk
Lapas:123456789»