Leonardo da Vinči programmas līdzfinansēts projekts D4E

Katrā izglītības iestādē, tāpat kā jebkurā citā organizācijā, ir vitāli nepieciešams veikt regulāru darbības novērtēšanu. Pašnovērtēšanas process ne vienmēr ir viegls, un tas prasa lielu darba ieguldījumu. Ir būtiski, lai, veicot pašnovērtējumu, tiktu apskatītas visas iestādes jomas un aspekti, tāpēc daudzas iestādes pasaulē izmanto EFQM Izcilības modeli. Izmantojot EFQM Izcilības modeli, tiek nodrošināta visaptveroša izvērtēšana, bet iestādei, kas nav pieradusi regulāri veikt visu jomu pašnovērtējumu un nevar atļauties konsultēties ar EFQM ekspertu, ir samērā sarežģīti to veikt. Tāpēc, lai atvieglotu pašnovērtēšanas procesu, ir iespējams izmantot starptautiski pielietotu un EFQM (European Foundation for Quality Management) atzītu pašnovērtējuma programmatūru GOA-WorkBench®.
Ar minētās datorprogrammas palīdzību iespējams novērtēt kā izglītības iestāžu, mācību centru, tā arī uzņēmumu un valsts iestāžu darba kvalitāti, rezultātā iegūstot pašnovērtējuma ziņojumu, kas apkopo iestādes darbības stiprās puses un uzlabojamās jomas, kuras tālāk var izmantot iestādes darba nepārtrauktai pilnveidei.
Organizācijas no dažādām valstīm ir uzsākušas sadarbību Eiropas Komisijas līdzfinansēta Leonardo da Vinči projekta D4E (Design for Excellence), ietvaros, lai veicinātu mērķauditorijas izpratni par EFQM Izcilības modeli, kā arī pilnveidotu šo iestāžu kvalitāti ar GOA-WorkBench® datorprogrammas atbalstu.
No 2012. gada jūlija SIA Eurofortis kā D4E (Mūžizglītības programmas projekta Nr.: 2011-1-PT1-LEO05-08596) projekta partneris organizē darba grupas seminārus, kuros ar Latvijas aktīvāko izglītības iestāžu vadošajiem darbiniekiem tiek pārrunāta kvalitātes novērtēšanas nākotne izglītības iestādēs Latvijā un GOA-WorkBench® datorprogrammas iespējas un pielāgošana izglītības iestāžu vajadzībām. Dobeles Valsts ģimnāzija ir viena no 10 aktīvajām izglītības iestādēm, kas piedalās šajā darba grupā, sniedzot ieguldījumu kvalitātes vadības jautājumu pilnveidošanā izglītības jomā Latvijā.

Kalendārs

septembris 2019
P O T C P S Sv
« Aug    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Meklēt