Latviešu valodas olimpiāde

DVĢ skolēni piedalās latviešu valodas un literatūras olimpiādēs

19.janvārī notika latviešu valodas un literatūras 41. olimpiādes 11. un 12.klašu skolēniem 2.posms, kurā Dobeles Valsts ģimnāziju pārstāvēja Elvisa Katrīna Lambrekse (1.vieta), Santa Tolēna (1.vieta), Anastasija Anna Černova (2.vieta), Marta Spriņģe (atzinība), Karīna Tautkus un Signe Dumfa.

Savukārt 26.janvārī norisinājās latviešu valodas un literatūras 41. olimpiādes 8. un 9.klašu skolēniem 2.posms, kurā piedalījās un labus panākumus guva arī DVĢ skolēni: Laura Ziemele, Beāte Bušņeviča (atzinība), Skārleta Dombrovska (3.vieta), Guna Una Jāzepa (3.vieta) un Linda Mešķe.

Par skolēnu panākumiem priecājas arī viņu skolotājas Ruta Veidemane, Rudīte Briede, Vija Elarte un Vēsma Rone.

Novēlam panākumus un veiksmi arī turpmāk!

DVĢ skolēnu panākumi Auces, Dobeles un Tērvetes novadu Latviešu valodas un literatūras 40. olimpiādē

Mar 3, 2014   ///   Latviešu valodas olimpiāde, Notikumi, Olimpiādes, Sasniegumi mācību darbā  //  Comments Off

Šī gada 27.janvārī norisinājās Auces, Dobeles un Tērvetes novadu Latviešu valodas un literatūras 40. (11. un 12. klasēm 2.posma) olimpiāde, kurā piedalījās un ļoti labus panākumus guva arī Dobeles Valsts ģimnāzijas skolēni.

Karīna Tautkus 3.vieta 11.A2
Ieva Šteinmane 11.A2
Signe Dumfa 11.A2
Santa Tolēna 1.vieta 11.B
Anastasija Černova 2.vieta 11.B
Jānis Skrebels Atzinība 12.A
Annija Zvirbule 3.vieta 12.K

Apsveicam un novēlam panākumus arī turpmāk!

Sagatavoja Tatjana Savicka

DVĢ skolēniem izcili rezultāti Auces, Dobeles un Tērvetes novadu Latviešu valodas un literatūras 40. olimpiādē

Feb 6, 2014   ///   Latviešu valodas olimpiāde, Notikumi, Olimpiādes, Sasniegumi mācību darbā  //  Comments Off
Šī gada 27.janvārī Auces, Dobeles un Tērvetes novadu Latviešu valodas un literatūras 40. (11. un 12. klasēm 2.posma) olimpiādē piedalījās un izcilus panākumus guva Dobeles Valsts ģimnāzijas skolēni Signe Dumfa, Ieva Šteinmane, Jānis Skrebels (Atzinība), Karīna Tautkus (3.vieta), Annija Zvirbule (3.vieta), Anastasija Černova (2.vieta), Santa Tolēna (1.vieta).

Apsveicam un vēlam panākumus arī turpmāk!

Sagatavoja Tatjana Savicka

Sveicam Auces, Dobeles un Tērvetes novadu Latviešu valodas olimpiādes uzvarētāju!

Mar 13, 2013   ///   Latviešu valodas olimpiāde, Olimpiādes  //  Comments Off

2013.gada 13.marts

Sveicam Eviju Dambrovsku ar iegūto 2.vietu

Paldies skolotājai Rudītei Briedei par skolnieces sagatavošanu!

Sveicam Auces, Dobeles un Tērvetes novadu Latviešu valodas un literatūras 39.olimpiādes 2.posma uzvarētājus!

Feb 25, 2013   ///   Latviešu valodas olimpiāde, Olimpiādes  //  Comments Off

2013.gada 25.februārī

  • Katrīna Kārkliņa – 1.vieta
  • Anna Vildaus – 2.vieta
  • Ella Šinko – 3.vieta

Paldies skolotājām Rudītei Briedei, Vēsmai Ronei, Rutai Veidemanei un Vijai Elartei par skolēnu sagatavošanu!

Sveicam Auces, Dobeles un Tērvetes novadu Latviešu valodas un literatūras 39. olimpiādes 2.posma uzvarētājus!

Feb 11, 2013   ///   Latviešu valodas olimpiāde  //  Comments Off

2013.gada 11.februāris

  • Elvisa Katrīna Lambrekse – 1.vieta
  • Laura Zaķe – 2.vieta
  • Kristiāna Bogdanoviča – 3.vieta
  • Madara Kundrāte – 3.vieta
  • Elīna Brahmane – 3.vieta
  • Kellija Bluzmane – Atzinība
  • Signe Legzdaine – Atzinība

Paldies par skolēnu sagatavošanu skolotājām Rudītei Briedei un Intai Ļaudamai!

Sveicam Auces, Dobeles un Tērvetes novadu atklātās olimpiādes latviešu valodas un literatūras uzvarētājus!

Feb 22, 2012   ///   Latviešu valodas olimpiāde  //  Comments Off

2012.gada 22.februāris

  • Katrīna Kārkliņa – 1. vieta
  • Anna Vildaus – Atzinība
  • Jānis  Skrebels – Atzinība

Paldies par skolēnu sagatavošanu skolotājām Rudītei Briedei un Vijai Elartei!

Sveicam Auces, Dobeles un Tērvetes novadu atklātās olimpiādes latviešu valodas un literatūras uzvarētāju!

Feb 22, 2012   ///   Latviešu valodas olimpiāde  //  Comments Off

2012.gada 22.februāris

  • Sveicam Elīnu Brahmani ar iegūto atzinību latviešu valodas olimpiādē.

Paldies par skolnieces sagatavošanu skolotājām R.Briedei un V.Elartei!

Sveicam Auces, Dobeles un Tērvetes novadu Latviešu valodas un literatūras 38.olimpiādes uzvarētājus!

Feb 6, 2012   ///   Latviešu valodas olimpiāde  //  Comments Off

2012.gada 6.februāris

  • Jānis Skrebels – 1.vieta
  • Lidija Kronberga – 1.vieta
  • Madara Bartulsone – 2.vieta
  • Alise Zandersone – Atzinība
  • Paldies par skolēnu sagatavošanu skolotājām Vijai Elartei, Vēsmai Ronei un Rutai Veidemanei!

Sveicam Auces, Dobeles un Tērvetes novadu Latviešu valodas un literatūras 38.olimpiādes uzvarētājus!

Jan 30, 2012   ///   Latviešu valodas olimpiāde  //  Comments Off

2012.gada 30.janvāris

  • Madara Kundrāte – 1. vieta
  • Kellija Bluzmane – 1. vieta
  • Elvisa Katrīna Lambrekse – 3. vieta
  • Karīna Tautkus – 3. vieta
  • Karīna Ņikitina – Atzinība
  • Ieva Šteinmane – Atzinība

Paldies par skolēnu sagatavošanu skolotājām Rudītei Briedei, Intai Ļaudamai un Rutai Veidemanei!





Kalendārs

septembris 2019
P O T C P S Sv
« Aug    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Meklēt