ZZ čempionāts = lieliski pavadīts laiks un ciešāka draudzība

Jūn 5, 2018   //   Notikumi  //  Comments Off

Pārvarējušas Zelta Zivtiņas Čempionāta (ZZČ) mājasdarbu un pusfinālu posmu, līdz 12. sezonas finālam kopā ar Latvijas 540 atraktīvākajām, erudītākajām, radošākajām un saliedētākajām klasēm tika arī Dobeles Valsts ģimnāzijas 10.A1, 10.A2, 11.A1 un 11.A2 klase.

Fināls maija nogalē norisinājās Ropažu novada sporta kompleksā “333”, kur skolēni veica saistošus uzdevumus astoņās aktivitāšu zonās, pārvarot dažādus šķēršļus, rāpjoties pa alpīnisma sienu, veicot uzdevumus kartinga trasē un spēlējot atraktīvas komandu spēles. Noslēgumā dalībniekus priecēja jauniešu vidū populārā grupa “Bermudu Divstūris”.

10.A1 klases skolnieces Simona Mežgale un Līga Korme pastāstīja, ka ZZ čempionātā viņu klase jau otro reizi nonākusi līdz finālam. – Pasākums šogad bija organizēts ļoti labi, un arī mums veicās itin labi. Stafetēs notika orientēšanās mežā, bija jārāpjas alpīnisma sienā. Jaunums bija braukšana ar kartingu, sacenšoties ar skrējējiem pa celiņu, – stāstīja meitenes. – Tas bija ļoti interesanti izdomāts.

Jaunietes bilda, ka finālā no klases piedalījušies 12 skolēnu, kā pozitīvu iezīmi minot faktu, ka tas devis iespēju labāk iepazīt klasesbiedrus, ar kuriem līdz šim saskarsme ikdienā bijusi mazāka. Faktiski visiem nācies iesaistīties komandu aktivitātēs, un tas jauniešus vēl vairāk saliedējis.

-Konkurence bija ļoti liela – 170 klases vidusskolas posmā. Mēs kā desmitie bijām visjaunākie, varbūt tāpēc nekādas vietas un balvas neieguvām, bet, neskatoties uz to, labi pavadījām laiku un tuvāk sadraudzējāmies. Taču ceļā līdz finālam piedalījās visa klase, kad ZZ čempionāta pirmajā posmā filmējām video,  pildījām uzdevumus internetā, veicām eksperimentus. Ja lielākā daļa klases nebūtu iesaistījusies, mēs uz finālu netiktu, - sacīja Simona un Līga, piebilstot, ka nākošgad noteikti atkal piedalīsies ZZ čempionātā.

Sagatavoja laborante Sarmīte Šmite

Autores un Ivetas Meijas foto

Simona un Līga ir gandarītas par piedalīšanos ZZ čempionātā.

Pārbaudām izveicību uz alpīnisma sienas.

Patīkamas emocijas sagādāja arī aizraujošā laivošanas stafete.

Jauniešiem bija iespēja apliecināt sevi karaoke.

Izpildīts arī uzdevums izveidot uzrakstu ROPAŽI.

Mūsu ģimnāzijas komandas.

Komentēšana šim rakstam ir slēgta.