9. klašu ekskursija uz Rīgu

Mar 10, 2017   //   Notikumi  //  Comments Off

Š. g. 16.februārī  9. klašu skolēni un klases audzinātājas I. Meija un J. Šaknere devās kopīgā ekskursijā uz Rīgu.

Pirmā apmeklējuma vieta bija batutu parks Jump Space. Jā, tur varēja izlikt savu enerģiju! Bija brīnišķīga iespēja vienu stundu gan lēkt porolona baseinos, gan lēkāt pa parastiem batutiem.  Īpaši priecēja, ka varēja uz vietas iegādāties speciālās zeķes, lai lēkājot neslīdētu kājas un bija mantu glabātuve.

Otrā  apmeklējuma vieta  bija Arēna Rīga. Līdzi jutām „Rīgas Dinamo”, kuri sīvā cīņā 9. sezonas noslēguma spēlē ar  „Toljati Lada” uzvarēja  ar rezultātu 2:1.  Tik labu spēli vēl nebijām redzējuši klātienē!  Protams, bija liels prieks par to, ka uzvarējām, bet žēl, ka netikām play-off(os). Pēc spēles bija  nedaudz žēl mūsu bijušos spēlētājus latviešus, jo pirms kāda laika viņi aizsargāja mūsu vārtus, bet tagad spēlēja pretinieku pusē: vārtsargs– Edgars Masaļskis, aizsargs – Kristaps Sotnieks un galvenais treneris Artis Ābols. Bet mēs neko nevaram mainīt, tā bija viņu izvēle, aiziet vai palikt. No šīs spēles atmiņā paliks ne tikai pozitīvās emocijas, bet arī „Dinamo” krekliņi, ko bezmaksas, uzrādot biļeti saņēmām pie ieejas.

Manuprāt, šī bija viena no labākajām ekskursijām februāra saspringtajā mācību ritmā. Mēs bijām izkliegušies, izlēkājušies, ka nākamajā dienā balsis bija aizsmakušas, taču pozitīvās emocijas bija pāri visam!

Informāciju sagatavoja 9. klases skolnieces Līga Korme un Alise Glūzda

Komentēšana šim rakstam ir slēgta.