Zvana svētki

Jūn 12, 2015   //   Notikumi  //  Comments Off

15.maijs bija pēdējā zvana diena  gan 9., gan 12.klašu skolēniem, tāpēc  tradicionāli 8. un 11.klašu skolēni parasti šai dienai vecākajiem biedriem gatavo svētkus un pārsteigumus: tiek rotāta skola un absolventu klašu telpas, tiek domāts par kādu jauku dāvaniņu un kopīgu svētku brīdi skolas zālē.

Astotklasnieki  rīkoja dažādu nomināciju pasniegšanas ceremoniju devītajiem, un balvu „Zelta nagla” saņēma gan čaklākie, gan sportiskākie, gan nopietnie, gan nerātnie – tukšā nepalika neviens. Balvu pasniegšanas ceremonijā bija ieradušās slavenības no dažādiem laikmetiem un vietām, piemēram, Merilina Monro, Baraks Obama, Džekijs Čans u.c., kuru lomās veiksmīgi iejutās astotklasnieki.

Dzīve savā ziņā ir lidojums, arī došanaš prom no ģimnāzijas ir lidojums dzīvē –  lidojums uz kaut ko jaunu. Vienpadsmito klašu skolēni kopā ar divpadsmitajiem devās simboliskā lidojumā – bija gan jāsakārto čemodāns, kurā liekamo katra klase izvēlējās kopīgi, gan jāuzklausa stjuartu padomi par uzvedību lidojuma laikā, gan jādejo „Putniņu deja”, lai izvairītos no putnu bariem, kas traucē lidojumu utt.

Gaviļniekus sveica arī direktore, izsniedzot diplomus par labajiem darbiem un sasniegumiem un novēlot veiksmi eksāmenos un tālākajā dzīves ceļā. Savukārt devītie un divpadsmitie pateicās skolotājiem par pacietību, atbalstu, sniegtajām zināšanām, bet jaunākajiem skolasbiedriem teica paldies par jautro pasākumu.

Informāciju sagatavoja Ruta Veidemane

Komentēšana šim rakstam ir slēgta.