Mācīties dabaszinības ir stilīgi!

Mar 20, 2015   //   Aktualitātes vecākiem, Konkursi, Notikumi, Sasniegumi, Vecākiem  //  Comments Off

5. martā mūsu skolā notika dabaszinību svētki ”Mācīties dabaszinības ir stilīgi”, kuros piedalījā mūsu skolas 7. un 8. klašu skolēni, kā arī 7.-8.klašu solēnu komandas no Gardenes, Annenieku, Bikstu, Penkules ,Mežinieku un Kristīgās pamatskolas.

Pasākuma mērķis bija veicināt skolēnu interesi par dabaszinībām un matemātiku, radīt papildus stimulus dabaszinību un matemātikas apguvei, aktivizēt ārpusstundu darbu, kā arī veicināt sadarbību starp Dobeles novada skolām.

Pasākuma pirmajā daļā katrs dalībnieks varēja piedalīties divās Latvijas Dabas muzeja vadītajās interaktīvajās nodarbībās.

Svētku otrajā daļā bija konkurss jauktajām skolu komandām. Katrā komandā bija 4 dalībnieki, kam kopīgiem spēkiem bija jāveic dažādi uzdevumi katrā no piecām stacijām: bioloģijā, matemātikā , fizikā, ķīmijā un matemātiskajā loģikā. Uzdevumus skolēniem sagatavoja un viņus pārbaudīja mūsu skolas 10. A klases skolēni kopā ar dabaszinību un matemātikas skolotājiem.

Šajā konkursā 1. vietu ieguva komanda ”Vads nr.9”, kuras sastāvā bija D.Gudzovskis (DVĢ) V.Tarasova (Gardenes psk.) A.Skutelis (DVĢ) S.Veinberga (Mežinieku psk.).

Pasākumu noslēdza Latvijas universitātes Ķīmijas fakultātes studenti, kas demonstrēja un izskaidroja dažādus ķīmijas eksperimentus, daļā no kuriem dalību varēja piedalīties arī skatītāji.

Foto DVĢ fotovietnē:
DSCF4080
Informāciju sagatavoja Aiva Rituma

Komentēšana šim rakstam ir slēgta.

Kalendārs

marts 2015
P O T C P S Sv
« Feb   Apr »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Meklēt