Dobeles novada izpilddirektors novērtē DVĢ skolēnu Mārketinga plānus

Jan 8, 2014   //   Notikumi  //  Comments Off
Pirmdien, 16. decembrī 11.k klasei bija liels satraukums, jo viņu izstrādātos mārketinga plānus vērtēja ne vien komerczinību skolotājs Kristaps Auzāns, bet arī Dobeles novada pašvaldības izpilddirektors Agris Vilks.
Skolēnu mērķis bija izstrādāt tādus projektus, kas varētu papildināt Dobeles piedāvāto mārketinga aktivitāšu klāstu un šķistu interesantas ne vien pilsētniekiem, bet arī tūristiem. Skolēni piedāvāja tādas idejas, kā ūdens balonu festivālu, virteni caur Dobeli, atpūtas vietu jauniešiem, brīvdabas kino un konferenču zāles izvedi.
Neskatoties uz satraukumu, skolēni savus darbus noprezentēja labi un saņēma konkrētus ieteikumus, kā arī trāpīgus komentārus no mācību stundas viesa. Pēc vērtīgās mācību stundas ieguvēji bija visi, gan skolēni, kas guva lielisku pieredzi uzstājoties nopietnu vērtētāju priekšā, gan pats Vilka kungs, kurš atzina, ka pēc klātbūtnes šādā stundā un dialoga ar jauniešiem vienmēr iespējams iegūt jaunas idejas un paskatīties uz pilsētā notiekošo no cita skatu punkta.

Sagatavoja ekonomikas skolotājs Kristaps Auzāns

Komentēšana šim rakstam ir slēgta.