DVĢ pedagogi viesojas Polijā Comenius projekta ietvaros

Sākam darbu Comenius projektā

Comenius projekta ietvaros no 20.oktobra līdz 24.oktobrim Dobeles Valsts ģimnāzijas pārstāvji viesojās Polijā, nelielajā Vožņiku ciemā pie vietējās skoliņas pedagogiem un skolēniem kopā ar vēl piecu Eiropas valstu delegācijām. Šajā projektā kopā ar mūsu skolu un Polijas skolu piedalās pārstāvji no dažādu līmeņu un lielumu skolām no Rumānijas, Lietuvas, Spānijas un Turcijas. Projektā piedalās arī Ungārijas skola, bet viņi šoreiz nespēja ierasties lielās noslogotības dēļ. Projekta tēma ir saistīta ar ekoloģiju un tās galvenais moto ir ”Izglābiet Zemi, lūdzu!”.

Šajā pirmajā projekta koordinācijas vizītē mūsu skolu pārstāvēja 3 pedagogi: projekta iniciatore un koordinatore Elita Freija; administrāciju pārstāvēja direktore Inese Didže, bet mācību priekšmetus, kas saistīti ar vidi, skolotāja Ineta  Žeiere. Ļoti lielu atbalstu sniedza 10.A1 skolnieces Kristiānas Ozoliņas veidotā videofilma  par mūsu skolu, jo pasākuma pirmajā dienā visu skolu pārstāvji prezentēja dažāda veida materiālus par savu valsti, novadu un skolu.

Viesi iepazinās ar Vožņiku skolu, tās kolektīvu, vēroja mācību procesu un noskatījās bērnu priekšnesumus. Skoliņā jutāmies gaidīti viesi, mūs sagaidīja ar tradicionālo sālsmaizi un uzņēma ar neviltotu sirsnību un viesmīlību. Priecēja nelielais, bet saliedētais un draudzīgais skolas kolektīvs. Projekta koordinatori apsprieda turpmāko darba plānu un sadalīja konkrētus pienākumus valstu pārstāvjiem. Bez sapulcēm un diskusijām piedalījāmies arī saviesīgos pasākumos, ekskursijās pa apkārtnes interesantākajiem tūrisma objektiem – sudraba raktuvēm un Čestahovas klosteri.

Visu minēto valstu delegācijas mums būs jāuzņem nākošā gada oktobra vidū. Ļoti gribētos, lai mums tas izdodas labi, lai viesi ir apmierināti un gūst labus iespaidus par mūsu valsti un tautu.

Sagatavoja Ineta  Žeiere

Foto skatīt šeit.

Projekts ir saņēmis finansējumu ES Mūžizglītības programmas ietvaros.

Komentēšana šim rakstam ir slēgta.

Kalendārs

decembris 2013
P O T C P S Sv
« Nov   Jan »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Meklēt