Dzimtās valodas diena

Feb 25, 2013   //   Bez tēmas, Konkursi, Notikumi  //  Comments Off

Atkal 1.vieta! – tā ar lepnumu var apgalvot Dobeles Valsts ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotājas. Jau otro gadu pēc kārtas 7. un 10. klašu zinošākie ģimnāzisti Dzimtās valodas dienā (21. februārī) mēro tālo ceļu uz Alūksni, lai piedalītos atklātajā olimpiādē latviešu valodā un literatūrā. Šogad Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija pulcēja 33 skolēnus no trijiem novadiem: Vidzemes, Latgales un Zemgales. Mūsu skolu godam pārstāvēja 10. klases audzēknes Samanta Laura Frīdmane un Karīna Tautkus (skolotāja V.Elarte), bet vispatīkamāk pārsteidza 7. klases meitenes Evija Dambrovska – 1. vieta, Diāna Azaucka – atzinība un Elīze Timermane (skolotāja R.Briede). Paldies iepriekšējo gadu skolotājai R.Veidemanei un Dobeles 1. vidusskolas skolotājai S.Ruņģei par veiksmīgu savu audzēkņu ieinteresēšanu latviešu valodas un literatūras apguvē, veidojot noturīgas zināšanas un prasmes!
Kad meitenēm tika vaicāts, kā vērtē savu dalību olimpiādē, atskanēja vienprātīga atbilde: „Mums patika! Ieguvām labus rezultātus. Bija gods pārstāvēt Dobeles Valsts ģimnāziju, bet pirms tam bija cītīgi jāstrādā – jāmācās.”
Atgādinājums: 2011./2012. m. g. olimpiādē Alūksnē piedalījās Katrīna Kārkliņa – 1. vieta (sk. R.Briede), Jānis Skrebels – atzinība (sk. V.Elarte), Anna Vildaus – atzinība (sk. R.Biede), Elīna Brahmane – atzinība (sk. V.Elarte un R.Briede), Annija Safranoviča (sk. R.Briede)

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija – dziļos sniegos ieputināta, bet ar prasmi laipni un silti uzņemt tuvus un tālus ciemiņus.

Kamēr skolotāji laboja olimpiādes darbus, skolēni devās ekskursijā pa pilsētu.

Baznīca, kurā kalpoja E.Gliks.

Jaunā pils, kurā iekārtots interaktīvs dabas muzejs – „Vides labirints”.

Aizsalušais Alūksnes ezers.

Latviešu valodas skolotāja Rudīte Briede.

Komentēšana šim rakstam ir slēgta.

Kalendārs

februāris 2013
P O T C P S Sv
« Jan   Mar »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Meklēt