DVĢ Skolēnu padome Madonas VĢ

Feb 6, 2013   //   Bez tēmas  //  Comments Off

Mēs, Skolēnu padomes meitenes: Krista, Vineta, Santa, Maija, Gunda un skolotāja Kristīne Pakule, 31. janvārī devāmies uz Madonas Valsts ģimnāziju, lai piedalītos pieredzes apmaiņas seminārā un uzzinātu kaut ko vairāk par pasākumu organizēšanu valsts ģimnāziju tīklā. Bija jāizbrauc agri, jo Madona nav no tuvākajām pilsētām, tāpēc jau 7:00 devāmies ceļā. Laiks pagāja nemanot – jau pēc 3 stundām iesoļojām Madonas Valsts ģimnāzijā, kur mūs ļoti laipni sagaidīja. Piereģistrējāmies un tālāk mūsu ceļš veda uz Madonas Pilsētas kultūras namu, kur arī norisinājās visas aktivitātes.
Pirmais uzdevums bija ļoti aizraujošs: iepazinām skolēnu padomes darbību un uzbūvi visās desmit ģimnāzijās, kas bija sabraukušas. Sadarbojoties ar pārējiem, izveidojām katrai ģimnāzijai atbilstošu plakātu, papildinot ar savas skolas idejām. Kopumā no visiem sabraukušajiem, visvairāk tika pārstāvēta Vidzeme un Latgale, izrādījās, ka mēs bijām mērojušas visgarāko ceļu! Pēcāk sekoja mājas uzdevuma atrādīšana, kurā vajadzēja parādīt, kā tiek organizēti Valentīndienas pasākumi savā skolā. Bija daudz interesantu un radošu ideju, varējām arī pasmelties arī kādas mūsu Valentīndienas ballei, kas būs jau 15.februārī.
Pēc mājasdarbu atrādīšanas skolotājas devās vairāk iepazīt Madonas izglītības iestādes un to darbību, kamēr mēs palikām un klausījāmies lekciju par to, kā pareizi organizēt un sagatavot pasākumus. Lekcijā bija daudz noderīgas informācijas, kas arī mums palīdzēs organizēt turpmākos pasākumus. Visu dienu pavadījām Madonā un jau 16.00 devāmies atpakaļ uz mājām: visas ar pozitīvām emocijām un patīkamu nogurumu pilnas.

Krista Skrebele, Skolēnu padomes pārstāve

Komentēšana šim rakstam ir slēgta.