Sasniegumi

Mācību olimpiāžu un konkursu veiksminieki izbaudīja „zvaigžņu stundu” 17.maijs, 2018

9. maijā Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošajā vidusskolā norisinājās Dobeles un Tērvetes novadu skolēnu olimpiāžu uzvarētāju salidojums, kurā tika sumināti 1. vietas ieguvēji novada mācību priekšmetu olimpiādēs vai konkursos, kā arī Zemgales reģiona, atklāto un valsts olimpiāžu laureāti un viņu skolotāji.

Lasīt vairāk

Iepriecina sasniegumi vācu valodā 19.aprīlis, 2018

8. klases skolēni piedalījās vācu valodas 48. olimpiādes 3. posmā Zemgales reģionā, kurā savas zināšanas apliecināja labākie valodas zinātāji no Dobeles, Jelgavas, Bauskas, Rundāles, Ozolnieku, Iecavas, Tukuma novada.

Lasīt vairāk

Skārletas “lauciņš” ir medicīna 5.aprīlis, 2018

26. martā notika Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) un Bioloģijas skolotāju asociācijas rīkotā erudīcijas konkursa „Homines 2018” fināla kārta, kurā Dobeles Valsts ģimnāziju pārstāvēja seši skolēni.

Lasīt vairāk

Beātei Cehanovičai – medaļa Valsts olimpiādē bioloģijā 26.februāris, 2018

Janvārī Rīgā norisinājās valsts olimpiāde bioloģijā, kurā trīs dienas savu erudīciju un prasmes apliecināja arī Dobeles Valsts ģimnāzijas 9. klases skolnieces, bioloģijas skolotājas Gitas Heisteres audzēknes Beāte Cehanoviča un Klinta Mozule.

Lasīt vairāk

Krievu valodas (svešvalodas) valsts olimpiādes 3. posmā piedalīsies ģimnāzisti Julianna Bunte un Dilans Kabajevs 16.februāris, 2018

8. februārī Dobeles Valsts ģimnāzijā notika Krievu valodas (svešvalodas) 22. Valsts olimpiādes 2. – novada – posms.

Lasīt vairāk

8. un 9. klašu skolēni apliecināja savas prasmes novada mājturības olimpiādē 7.februāris, 2018

1. februārī vairāki Dobeles Valsts ģimnāzijas 8. un 9. klašu skolēni piedalījās novada mājturības, tehnoloģiju un mājsaimniecības olimpiādē – 2018, ko šogad valsts līmenī ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu Nacionālā attīstības plāna – 2020 ietvaros organizē Valsts izglītības satura centrs. Olimpiādē iesaistījās arī skolēni no Auces un Tērvetes novada.

Lasīt vairāk

Dobeles Valsts ģimnāzijas skolēni piedalās Latgales reģiona 1. atklātajā valodu olimpiādē 2.janvāris, 2018

15. decembrī trīs mūsu ģimnāzisti atsaucās Preiļu Valsts ģimnāzijas aicinājumam, pārbaudīt un apliecināt savas zināšanas un prasmes valodu jomā. Izglītojamie veica uzdevumus valsts valodā un 2 svešvalodās pēc izvēles.

Lasīt vairāk

Izcili panākumi Zemgales reģionālajā zinātniski pētniecisko darbu konferencē 29.marts, 2017

2017.gada 22. martā Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā notika Zemgales reģionālā skolēnu zinātniski pētniecisko darbu 8. konference.

Lasīt vairāk

Skolēnu panākumi atklātajā ķīmijas olimpiādē 29.marts, 2017

DVĢ skolēni godam pārstāv savu skolu atklātajā ķīmijas olimpiādē.

Lasīt vairāk

Interaktīvs komandu konkurss 6.-7. klašu skolēniem, kas apgūst vācu valodu 3.marts, 2017

2017. gada 9.februārī Dobeles 1.vidusskolas un Dobeles Valsts ģimnāzijas 6.-7. klašu skolēni pulcējās konkursā Ziemas ceļojums (Winterreise).

Lasīt vairāk
Lapas:123456»