DVĢ

DOBELES VALSTS ĢIMNĀZIJA

Kā allaž, beidzot kārtējā mācību gada pirmo cēlienu, Dobeles Valsts ģimnāzijas centīgākajiem un augstākos vērtējumus guvušajiem skolēniem tiek pasniegti ģimnāzijas Atzinības raksti.

Skolēniem - Atzinības raksti par centību

Kā allaž, beidzot kārtējā mācību gada pirmo cēlienu, Dobeles Valsts ģimnāzijas centīgākajiem un augstākos vērtējumus guvušajiem skolēniem tiek pasniegti ģimnāzijas Atzinības raksti. Šogad pasniegšana gan norisinās tāpat kā viss mācību process - attālināti, tikai virtuāli pulcējoties pie Ziemassvētku eglītes. Bet tāpēc skolēnu un viņu vecāku gandarījums par paveikto nav mazāks.

Par sava mācību darba atzinīgu novērtējumu pie svētku egles katrs savās mājās priecāsies daudzi mūsu skolēni.

Atzinības raksts par apzinīgu un centīgu mācību darbu attālināto mācību laikā  piešķirts:

7.A klasē: Kristai Karlsonei, Natālijai Glušakai, Paulai Biseniecei, Līvai Neilandei, Robertam Krieviņam, Ralfam Čuhnovam, Aivim Ķirsonam, Natānam Krastiņam, Ksenijai Rumpei, Annijai Muižniecei, Anetei Rašmanei, Katrīnai Kasatkinai, Elīnai Grīvānei, Laurai Frīdenbergai, Dominikam Taboram;

7.B klasē: Elizabetei Baltrušunai, Selīnai Baumanei, Gabrielai Reinbergai, Artai Zariņai, Dmitrijam Skorodihinam, Edgaram Mihaļenko, Jānim Martinsonam, Luīzei Gidrevicai, Rodrigo Kuzminam, Markusam Alsbergam;

8.A klasē: Annijai Smilgai, Aleksim Smokro, Verneram Veinbergam, Līvai Eglītei, Katrīnai Koņušekai, Līvai Limanānei, Elizabetei Tīnai Puķītei;

8.B klasē:Anetei Stepiņai, Ievai Karro, Katei Neimanei, Robertam Ozoliņam, Laurai Ridus, Līgai Blumfeldei, Viktorijai Pisarevai, Simonai Ģiertei, Kristeram Rikunam, Arnoldam Tomsonam;

9.A klasē: Elīnai Janai Aukmanei, Mairai Cinei, Rēzijai Martai Spudas, Kristiānai Trušelei, Emīlam Grantam, Edvardam Juhimenko, Henrijam Koledam;

9.B klasē: Danielai Akuļenko, Ketrīnai Driķei, Tomasam Kristeram Ignatjevam-Rozenlaukam, Līvai Ozoliņai, Alīnai Petjukevičai, Raineram Mozulim;

10.V klasē:Kristīnei Elizabetei Brīkšei, Kristam Dukuram, Rebekai Gravai, Evelīnai Katrīnai Karņevskai, Luīzei Patrīcijai Laizānei, Jasmīnai Paškauskai, Agnetei Saulei, Alīnai Zaicevai, Valērijai Zarovskai, Kristapam Dūzim, Uģim Kvēpam, Lindai Eihmanei, Annijai Grinšponei, Patrīcijai Grosbergai, Evelīnai Esmeraldai Vidiņai;

10.I klasē: Kristiānam Ridus;

10.K klasē: Madarai Miezei, Esterei Upmalei, Annijai Blumfeldei;

10.U klasē: Litai Biernānei, Līvai Emīlijai Kursītei, Gabriellai Muzikantei, Paulai Šķupelei,  Laurai Klūgai;

11.A1 klasē: Evertam Arvīdam Birkmanim, Evelīnai Bružus, Ilvijai Buividei, Sanijai Grinkevičai, Sandijai Hartmanei, Kristapam Elvim Kļaviņam, Kristapam Mierlaukam, Emmai Millerei, Elīzai Ozolai, Lizetei Ozolai, Sindijai Rozei, Nikolai Ruvai, Ievai Vācerei, Enijai Veidemanei, Letīcijai Veinbergai;

11.A2 klasē: Kitijai Drabo, Lindai Homkai, Ingmāram Jakovļevam, Arkādijam Juhņevičam, Arianai Kaimiņai, Astrai Mazpreciniecei, Viktorijai Petrovai, Alisei Suhanai, Leo Artim Ķīberim, Kristai Krieviņai, Nikitam Ovsyannikovam, Adrianam Streistermanim, Anastasijai Varmahovskai, Beātei Annai Valdmanei, Kristiānai Ziņģei;

11.B klasē: Madarai Kramai, Adrianai Nikolai Smirnovai, Alisei Švēdei, Artūram Odriņam:

11.K klasē: Elīnai Ābelītei, Violetai Kobjakovai, Kellijai Ievai Meierei, Alīnai Pčolkai, Janai Kalniņai, Amandai Danielai Pērkonai, Tomam Gudzovskim, Artūram Tutiņam;

12.A1 klasē: Alisei Zandersonei, Laurai Skorodihinai, Beātei Cehanovičai, Marijai Ņikitinai, Klintai Mozulei, Sanijai Eihei, Edijam Mezitam, Madarai Luīzei Mazprecniecei, Amandai Endijai Vārnai, Gustavam Janaitim, Elizabetei Treilībai;

12.A2 klasē: Artim Beisjukam, Kārlim Krūmiņam, Ralfam Bēvaldam, Annai Kosinkinai, Patrīcijai Leiburgai, Loretai Rubenei, Evelīnai Ancei Vecvagarei, Ancei Vanadziņai, Klintai Slāģei;

12.BK klasē:  Annijai Plotkānei, Megijai Bērziņai, Diānai Olupai, Elizabetei Kučinskai.

Sagatavoja Sarmīte Rone

Jautājumi, komentāri par rakstu
 

Jaunumi